Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos lányomnak fájhat a...

6hónapos lányomnak fájhat a hasa a gluténtól?

Figyelt kérdés
Múlt héten 1× evett kekszes piskótás milupa tejpépet, és ma reggel sima tejpépbe kevert üveged (babylove) baby desszert gyümit (alma-banán kétszersülttel) és most is fájt tőle a pocija, szegény alig bírt elaludni, csak úgy sikerült, h simiztem a pociját! :( Szerintetek pihentessem a glutént? Pedig nem is minden nap adom neki! Vagy minden héten ugyan úgy adjam 1×? Ugye ettől, h fáj tőle a pocija, nem jelenti azt, h érzékeny lesz a gluténra?
2012. szept. 19. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani a gluténérzékenységet, vizsgálat nélkül minden csak találgatás.

Egy biztos: 6 hónaposnak nem nagyon adnék ilyet. Értem én, hogy hozzátáplálás meg minden, de egy 6 hónaposnak az emésztőrendszere akkor sem biztos, hogy alkalmas ilyenek emésztésére, ha kaphatóak ezek az ételek.

2012. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tápszeres a lányom, 4hós korától kezdtem a hozzátáplálást! Mivel a védőnőm mondta, h 6hósig el kell kezdenem bevezetni a glutént így elkezdtem! Egyébként mindenhol azt írják, h 6hóig be kell vezetni! Azt értem, h kivizsgálás után lehet megtudni, de a has fájásnak van köze a gluténhoz?
2012. szept. 19. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont igy jartunk, az en lanyom is 6 hos es neki is faj a hasa a glutentol! En most biztos nem adok neki egy darabig,majd kesobb ujra probalom.
2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!