Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyuka akinek anyatejes...

Olyan anyuka akinek anyatejes babája több hónapig sem aludta át az éjszakát válaszoljon. Mikortól aludt végig a kicsi éjjel?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnek, és csak a szoptatós anyukáké, tudom, hogy a tápszeres babáknál máshogy van.
2008. dec. 12. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik lányom 2,5 éves korától aludta végig az éjszakát, addig éjjel 1* felkelt cicizni, innentől pedig 3 éves koráig csak este és reggel cicizett.

A kicsi 2,5 éves, és még ő is felkel 1* éjszaka.

2008. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb gyermekem 2 hónapos korától nem kellt fel cicizni,8 hós korára elapadt a tejem.

A kissebbik 13 hósan is 3x kelt éjszaka,aztán elapadt a tejem.

Ez a dolog gyerekfüggő.:)

2008. dec. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 6,5 hónapos és még egyszer sem aludta át az éjszakát van hogy kétszer kel szopni, de van hogy 5-6szor is. Nem tudom mikor fogja végig aludni az éjszakát, sőt úgy vettem észre hogy minél nagyobb annál "rosszabb" lesz! Sokan azt mondják, hogy a hozzátáplálás után egyre jobb lesz nemrég kezdtük, remélem igazuk lesz! Azt mondjuk észrevettem, hogy újabban napközben nem nagyon akar szopni inkább csak játszik a cicivel, viszont éjjel ha olyanja van 20-30 percet is lóg rajta. Én is kíváncsi vagyok ki mit válaszol a témában.

2008. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 11 hónapos lessz,de me´g egy e´jszakát sem aludt át.Minden éjjel 4x 5x felébred,és csak sopival alszik vissza.Mindent eszik már.Vacsira is szilárdat kap majd szopi és alszik....
2008. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két és fél hónaposan már átaludta az éjszakát. Mai napig alszik éjszaka most vagyunk 6 hónaposak.
2008. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 és fél hós 3 óránként felkel cicizni, de szerencsére bôfi után rôgtôn visszaalszik. Szerintem is gyerekfuggô a dolog, ezt nem lehet általánosítani... Minden baba más. Én is már várom mikor alussza át az éjszakát, de lehet hogy csak 1-2 év múlva. Turelem, szeretet megold mindent.
2008. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is azt gondoltam hogy az én fiam soha sem fogja átaludni az éjszakét és láss csodát kb.3,5 hónapos volt amikor egy cicizés majd még egy cicizés kimaradt éjszaka. Most este 11-kor elalszik és reggel 6-7 kor ébred cicizni.
2008. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb 1 hónapja, tehát 7,5 hósan kezdte el végig aludni. 8-kor fekszik, reggel 6-7 körül kel szopizni. Még 5x szopizik.
2008. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan négy hónaposak vagyunk, és a kislányom még néha felkel szopizni.3 hónapos kora óta kezdte átaludni az éjszakát este 10től reggel 7ig, de ma éjszaka például kétszer kelt fel szopizni.Nem mindig egyformák az éjszakáink.
2008. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!