Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baj történhetett az eddig...

Mi baj történhetett az eddig jó alvó, jó kedvű 6 hónapos babámmal?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 napja tart a dolog.

Eddig egyedül is jól elvolt, egész nap a padlón játszott, én is vele, de azért végeztem a dolgomat mellette, mert simán hagyta. Aludt napi 4x40 percet, nagyon könnyedén ment az alvás is, igazi csodájába volt.

Most mintha kicserélték volna: ha leteszem nyűgöl, majd fél percen belül már sír is, ha nem veszem fel. Persze ölben sem jó sokáig, ott is rákezdi ha nem járkálok vele fel-le...egy darabig... aztán álmos lesz és torkaszakadtából üvölt szegénykém, ahogy meglátja már a kiságyat is...gondoltam növekedési ugrásra, de viszont nem eszik többet, mint eddig.



2021. nov. 17. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Fog?
2021. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 hetes babámmal van ez. Eddig alig sírt, cukiskodott, most 2-3 napja este üvölt, nem akar cicizni, nem akar aludni, aztán 2-3 óra múlva nagy nehezen sikerül elaltatnom…
2021. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt eléggé sok minden okozhatja pl fogzás, időjárás, megváltozott vmi a napirendjében, megszokottnál több inger éri, igényli a közelséged, idegrendszeri érés stb. De általában mire rájön az ember megint megváltozik vmi. :)
2021. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármi. Fogak, kezdődő betegség, front...

Off, de lehet, hogy a 3 alvás is elég lenne már neki, nem?

2021. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igazából már 2 fogacska kint van, és félül nem érzem, hogy duzzadt lenne vagy hasonló, ezért nem gyanakszom erre, de ki tudja.

Utolsó, igazad van, eddig is így voltunk , nem is tudom miért töröm a fejem rajta, holnapután újra más kérdést tehetek fel úgyis:)))

2-es: Nekünk is volt ez 6 hetesen, a fiamnak akkor kezdett fájni a hasa, nekünk az Espumisan+Biogaia kombó vált be, 3 nap múlva minden a régi volt.:)

2021. nov. 17. 22:34
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom , hogy elég kellene legyen. Én esküszöm nem is altatnám ha nem lenne álmos szinte minden 2 óraban:)))

Ő ilyen baba, pici korától 40 perceket alszik 1-2 óránként, egy ideig idegesített, próbáltam nyújtani az alvásait, vissza altatni, később altatni el, nem segített semmi, szóval így kellett elfogadnom, pedig pffuu mennyit törtem a fejem ezen...

2021. nov. 17. 22:37
 7/10 A kérdező kommentje:
De talán igazad van és most nyújtja az ébrenléteit, hogy az tudjon állni a 3 alvásra.
2021. nov. 17. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Fog. Idegrendszeriérés mozgásfejlődés miatt, szepa
2021. nov. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet a hasa? 2 hete kezdtem el adni neki almát, répát, vajon még nem áll rá készen? Van ilyen?
2021. nov. 18. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Hááát, szerintem ha minden altatásnál ezt csinálja akkor az nem a kaja lesz. #3 voltam
2021. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!