Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobában alvó gyereknél...

Külön szobában alvó gyereknél meddig használtátok a bébiőrt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Lányom 2 és fél éves de még használom, én így vagyok nyugodt. Át tud jönni éjszaka ha akar, de van hogy felébred és csak annyit hallok, hogy ,,anyucika gyere''.. akkor átmegyek érte és jön közénk aludni. Én imádom.
2021. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
4és fél éves, még használjuk, mert fél emelet van a két szoba közt, és általában csak kiabál:anya!
2021. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Bar csak elso ebredesig alszik kulon, hasznaljuk, mikor nem vagyok ott vele, 2 eves. A nagynal is hasznaltuk 3,5 eves koraban, egyreszt ket szintes a lakas, masreszt szeretem latni, hogy be van-e takarozva
2021. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
1 éves koráig használtuk, mert papír vékonyak a falak, hallom ha nyöszörög.
2021. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Másfél éves a fiam, kb fél éves kora óta a saját szobájában alszik. Szembe van a szobánk az övével, így nincs messze. Kb az első 2-3 éjszaka használtuk, utána nem, mert minden kis mocorgásra/nagyobb levegő vételre, esetleges horkolásra felriadtam, így a férjem úgy döntött, hogy csak rosszabbul alszok.


Azóta minden rendben, éberen alszok egyébként is, konkrétan arra is felkelek ha kicsit jobban mocorog a másik szobában :D

2021. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Sosem használtuk egyik gyereknél sem, meghallom őket és fel is ébredek.
2021. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3,5 éves és még használjuk, éjjel is látó wifis Xiaomi kamerát ami kétoldalúan közvetít hangot, 360 fokban lát és bármilyen okos eszközről vezérelhető párosítás után + van külön szintén wifis hő- és páratartalommérő is a szobában illetve egy telefonos alkalmazást használunk utazáshoz és altatózene lejátszáshoz, Bibino a neve, ezt is ajánlom. Klasszikus walkie talkie bébiőrünk sosem volt.
2021. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 éves korában került külön szobában,most 2 éves és még használjuk.

Ha magától nem tud átjönni (kiságy,csukott ajtó),és le hallani sem lehet biztosra akkor érdemes használni.🤷🏼‍♀️

2021. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Sosem használtam, panelban lakunk. Hallottam azt is, ha "megmozdult".
2021. nov. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!