Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok háromkerekű...

Használtatok háromkerekű babakocsit? A baba mennyi idős koráig tudta használni, milyen volt? Nem volt a gyereknek a lába a "nyakában" már olyan egy éves kora után?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kb 6 hós kora óta használjuk és nagyon szeretem. Most egy éves és sztem ez a babakocsi már kiszolgál minket. Miért lenne a lába a nyakában?
2011. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, hogy a lassan 3évesemet is beleteszem még:)


Márkafüggő, hogy melyik meddig terhelhető.


Azt én sem értem, hogy mi az hogy a lába a nyakában???

2011. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem több tipus is volt 3-kerekűből nincs a gyerkőc "lába a nyakában" én nagyon szeretem a joggereket, most egy Maxi Cosi Mura 3-at használok a 20-hós fiammal és ez pl 4-éves korig és 20kg-ig terhelhető mi nagyon szeretjük, kabátban, bundazsákban is kényelmes!

2011. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az hogy a gyerek lába a nyakában van,onnan jött hogy nekünk van egy háromkerekű tesókocsi,és elöl a nagylány ha felteszi a lábát a tartóra,akkor olyan mint a majom a köszörűkövön,túl közel van a lábtartó az üléshez:-) de remélehtőleg ez csak az miatt van hogy testvérkocsi.Konkrétan nektek milyen márka van?
2011. jan. 9. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy Hauck joggerünk, most pedig egy osztrák baby w. van.
2011. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!