Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 11 honaposan még...

A kislányom 11 honaposan még nem áll, mit tehetnék ?

Figyelt kérdés
11 hónapos, viszonylag későn kezdte , de megvolt minden szakasz, forgás, kuszás, most a mászás és térdelés van. Viszont állni abszolút nem is próbál. Nem érdekel ha később kezdi , csak félek nehogy valami baj legyen. Külföldön élünk, itt mindenre legyint az orvos hogy it's fine , annyit mondott hogy adjak rá cipőt, hátha több kedve lesz lábra állni.
2021. nov. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Majd áll, amikor szeretne, vagyis amikor megérik rá. A babák nagy része egy éves kor körül vagy az után kezd el állni, járni. Én nem hinném, hogy valami gond lenne. Szépen végig megy a nagymozgási szakaszokon.
2021. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi ráér. Ha 18 hónaposan se áll, na az már baj.


Az enyém 13 hónaposan állt fel, 15 hónaposan járt önállóan. Semmi baja 🙂


Esetleg tornázzatok, játékosan, de szerintem nincs gond, ne izgulj

2021. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Semmi gond nincsen ennyi alapján. Ösztönözd kicsit, hátha van kedve hozzá. Ne egyből a magas kanapéra, hanem pl dobozhoz térdeljen fel, alacsonyabb asztalkához stb.
2021. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs baj, minden gyerek a maga tempójával fejlődik

De ha kétséged van van a Facebookon az Ónodi Ágnes mozgásfejlődés kérdezz felelek csoportja

2021. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tényleg fine.
2021. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam mindennel késett. 15 hónapos és most tart ott,hogy bútor mellett lépked de elég ingatag. 12 hónapot töltötte,mikor felállt. Szerintem a járás is még odébb lesz. Nekem látta dévényes,kicsit hipotón volt de nem is kellett vinnem tornára,itthon gyakoroltunk kicsit. De 18 hónapos korig kell járnia úgy tudom. Ne aggódj,ráér még.
2021. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!