Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ALOE ACTIVATORT ti mire...

Az ALOE ACTIVATORT ti mire szoktátok alkalmazni pici babáknál?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, lehet fülcseppként, orrcseppként is használni, és, hogy teába cseppentve nagyon jó hasfájásra, és láz csillapításra is.Van tapasztalatotok e téren?
2008. dec. 13. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat nincs, mert még nem próbáltam, de én is úgy hallottam, hogy pl. lázcsillapításra nagyon jó (kilónként 2 csepp), fülfájásnál, vagy hascsikarásnál. De azt is hallottam, hogy ha pl. kicsit kipirosodik a bőre a hajlatokban, akkor is lehet használni. Én a First-et használom ugyancsak az FLP-től, és arra meg merek esküdni, mindenre nagyon jó.
2008. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az activator ugyanaz, mint a first, csak töményebb.

Igen, jó hasfájásra, napi 2 csepp kilónként, én anyatejbe teszem kiskanálba, és úgy adom neki.

Most ugyanezt teszem fogfájásra ugyanígy.

És a hozzátáplálásnál is segít, mert lazítja a székletet és csökkenti a hascsikarást.

Jó lázcsillapításra és általános fájdalomcsillapításra.

Felnőtteknek jó orcseppként, picinek ne add, mert mar.

A felhasználása végtelen, bármire jó, légy kreatív.

Én mindig ezt teszek sebre, vágásra, égésre, bármilyen sérülésre.

2008. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!