Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos babad mekkorat...

7 honapos babad mekkorat kakil egy alkalomra?

Figyelt kérdés

Az en babom olyan piciket kakil 2 hete kb minden masnap, hogy elkezdtem aggodni. Anyatejet kap, tizoraira gyumolcspuret, ebedre fozeleket, de nem eszik meg egyelore nagy adagokat.

Sokat erolkodik, aztan a pelusban csak egy pici kaki van, kb mint a fel kisujjam vagy annyi sem...tobbet eszik azert annal, mint ami kijon, picit fel is van puffadva. Adtam neki baracklevet es kamillateat tegnap, de egyelore semmi. Nem kemeny neki, csak suru es kremes.



2021. szept. 7. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Mikor milyet. Néha semmit,néha picit néha meglep egy nagy adaggal. Néha bogyós,kemény,olyankor én szilvát adok neki,azt próbáld,nekem bevált.

A mennyisègtől ne félj,a fiam 13 hónapos és még mindig a cici a favorit. Mindent eszik és szeret de mennyiséget nem eszik . Az anyatej meg valószínűleg teljesen hasznosul nála. A lényeg,hogy van kaka. Ha puffad,majd kijön idővel puki formában.

2021. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%
Nekem annyit szarik egy nap, hogy a krumpliföldre tökéletes tràgyànak!
2021. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!