Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a fogzástól...

Létezik, hogy a fogzástól bágyadt ennyire az 5 hós babám?

Figyelt kérdés
Elég sokat alszik napközben, éjjel sokszor felkel enni (bár nem sokat eszik inkább szerintem cici igénye van), nem túl aktív. Nem tudom hogy beteg e, vagy tényleg a foga veszi ki ennyie az energiáját?
2008. dec. 13. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nem cserélte fel a napszakokat h ennyire jkel éjjel nappal meg alszik, akkor pihieni ki ezek szerint magát...vissza kellene szoktatnod...s akkor sztem rend is helyre állna nappal aktív lenne éjjel meg aludna...persze frontok,, fogzás kicsit aluszékonyabbá teheti
2008. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De éjszak sem aktív ám, alva eszik... inkább a bágyadtsága zavar. Nem hinném, hogy felcserélte a napszakokat, de azért köszi.
2008. dec. 13. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
szia akkor passz:( gyerekorvos??esetleg ő segíthet...
2008. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most éppen játszik, magyaráz és rugkapál az ágyikójában, a bágyadtság legkisebb jelét sem mutatja... Murphy :)szeretném ha a fogától lenne kicsit nyügősebb!
2008. dec. 13. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelgesd egy pár napig,ha nem lázas,nincs más tünet,és nem mindennapos,lehet valóban a fogacskája mocorog,de ha tartósan fennáll,és bizonytalan vagy inkább mutasd meg dokinak.
2008. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!