Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 évesen lehet, hogy terhes...

18 évesen lehet, hogy terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 18 éves, szakgimnáziumi tanuló vagyok. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő idősebb nálam 1 évvel. A napokban hányingerem volt, nemrégen pedig meg is lett a gyümölcse. Még nem teszteltem, de szinte biztos vagyok benne, hogy terhes vagyok. (Tudjátok megérzés) Nem tudnám elvetetni a gyereket (ha van), nincs hozzá szívem... Nem tudom mit tegyek, hogy ha mégis terhes vagyok.

2021. dec. 1. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek csinálj egy tesztet. Miért vagy benne biztos hogy terhes vagy?
2021. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Még ahhoz sincs eszed hogy a menstruáció késése után csinálj legalább 2 tesztet és komolyan egy gyereket akarsz kihordani???

Ahhoz lesz majd szíved hogy hiányban, nélkülözésben és valószínűleg apuka nélkül neveld fel a szüleid nyakàra a gyereket ? Ahhoz van szíved hogy eleve egy olyan életet szánj a saját gyerekednek ahol szenvedni fog és küzdelmekkel teli legyen az élete ?!

Egy kis embriót nem tudsz kivakartatni magadból ha már ennyire buta kis csitri voltál hogy nem védekeztél, de elvenni a még meg sem született gyerek jogait a normális élettől eltudod venni, gratulálok!

2021. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. A legtöbb esetben a az érzés, hogy biztosan terhes vagy téves. Nem lehet erre alapozni
2021. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha már késik 1-2 napja, csinálj egy tesztet és ráérsz utána agyalni meg idegeneket faggatni. Gyógyszertár vagy bármelyik drogéria, szupermarket, nem egy nagy kiadás. Majd írj, mi lett.
2021. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Csinálj tesztet! Addig nem érdemes agyalni. De amúgy szép és jó, hogy nem akarnád elvetetni/örökbe adni, de miből nevelnéd fel? Rálőcsölnéd a szüleidre a felelősséget?
2021. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

1. ez az egész feltételezés, amíg be nem bizonyosodik

2. szexszeltél védekezés nélkül?


Mi az, hogy mit tegyél? Derítsd először ki, hogy mi a bajod! Aztán lehet eldönteni, merre mész tovább, abortuszra, vagy gyesre.


Aztán védekezz ezentúl, ha eddig nem ment.

2021. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Még várjál a pánikkal. A legtutibb, ha kivárod, míg 1 hetet késik a menstruációd. Akkor csinálj egy otthoni terhességi tesztet. Ha pozitív, kérj időpontot nőgyógyászhoz. Ő megállapítja a terhesség tényét. Utána lehet gondolkodni azon, hogyan tovább.

Ha az 1 hetes késés után negatív a teszt, érdemes várni még egy hetet. Ha 2 hetes késésnél is negatív a teszt, akkor utána kell járni, miért rendszertelen a menstruációd.

2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Tesztelj először.

Ha pozitív a teszt akkor ráérsz ilyeneken gondolkodni.

2021. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor voltam biztos benne,hogy terhes vagyok,mégsem voltam. Szóval erre ne alapozz. Gondolom még nem is késik. Várd meg ,majd tesztelj és ha pozitív akkor gyere vissza
2021. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
6os....nap kommentje 😁😁
2021. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!