Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha leteszem a kisbabám a...

Ha leteszem a kisbabám a gyerek ágyba,nem sír hanem gügyög és nézelődik akkor jól érzi magát?

Figyelt kérdés

6 hetes a kisbabám, eddig folyton ölben volt, ha letettem mindig elsírta magát, mert csak velem szeretett lenni. Mostanában viszont leő fordult, hogy miután evett nem aludt el, próbáltam elaltatni de nem sikerült így hát betettem a gyerekágyba. Ott pedig néha sírdogált, aztán elmúlt és gügyögött, meg nézelődött. Álltam mellette, hogy na mikor fog sírni.

Van ilyen időszak? Vagy a személyiségével változik?


2021. dec. 1. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nagyobb lesz úgy egyre inkább kezdi érdekelni a környezete. Ez normális. Másoknál 0-24ben pihenőszékben van a baba és ott nézelődik. Bár már hasaltatni is kene, hogy erősödjenek a nyaki izmai akkor is tud nézelődni
2021. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Az lenne a kívánatos, hogy így viselkedjen, ha esetleg akarsz még saját életet is a későbbiekben. Van aki eleve azt csinálja, hogy ölben, karban "csak" megnyugtatja, aztán leteszi, hogy ne csak kézben tudjon elaludni a baba. Az sem baj, ha evés után nem vágja be rögtön a szunyát, sőt. Inkább örülj ezeknek és kezdd el megerősíteni ezeket a szokásait. (Én is tudom, hogy simogatja az ember lelkét meg egóját, hogy a kisbabája csak nála tudja jól érezni magát, de hosszútávon ez mégis csak kicseszés magaddal és a gyerekkel szemben is. Nem fog kevésbé szeretni így sem :) )
2021. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!