Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta fülbevalót...

Milyen fajta fülbevalót valasszunk?

Figyelt kérdés

Kislanyomnak szeretnék majd. Sokaktól hallom, olvasom, hogy biztonsagi kapcsosat erdemes, mert azt nem tudja kiszedni a baba a füléből. A sima bedugosat meg siman kitepi. Nekem amikor masodik lyukat lovettem a fulembe, akkor studex-szel csinaltak(nem tudom ez szamit-e) es alig birtam kiszedni miutan mar ki lehetett. Szoval nem ertem,ezt egy kisbaba, hogy szedne ki. Konkretan en fogtam az egyik felet, anyukam meg a probalta leszedni a pöcköt a másik vegerol. Nem lovetni fogjuk neki, szóval lehet ugy nem is opcio a bedugos, de lovestol felek, higy nagyon raszoritja a fulere(ahogy nalam is volt).

(Tudom a napokban volt egy fullyukasztasos kerdes, olyan válaszokat nem erdekelnek, hogy ne lyukasszam ki a babám fulet stb.)


2021. dec. 5. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk jövőhéten jön ki a Blomdahl, mi ezt választottuk mert nagyon jókat hallottam róla, mivel nekem fémallergiám van ezért mindenképpen hipoallergént szerettünk volna és olyat ami nem zavarja őt, hogy a fülében van. 11.000 Ft, ebben benne van a behelyezés és az ékszer is, illetve a kiszállás házhoz. Majd beszámolok a tapasztalatainkról később.
2021. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is blomdahlt lövettünk, semmi gond, nincs allergia és nem szorult rá. Annyi hogy a lőtt fülbevaló egy év után pont hogy kicsit laza lett, így elhagytuk a felét. Vettünk másikat a blomdahltol, és nagyon jó, stabilan tart de nem szoros. 5-6000 forint, és én is ilyet hordok most már.
2021. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Blomdahl lövésre nagyon jó, hosszú távon viszont csakis elől kapcsos. Vagy 100x kiesett hol egyik hol másik. Egyszer 4 napos volt a fülbevaló, újra is kellett lövetni mert mire észrevettem reggel már nem tudtam visszarakni, benőtt. :( amióta kicseréltem elől kapcsosra nincs gond.
2021. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöl kapcsos aranyat kaptak mindketten pár naposan, soha semmi gond nem volt vele, nem piszkálták, nem hagyták el. 😊
2021. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb lányomnak 5 éve, karika volt (a kórházban szúrták neki és tették bele amit vittem) sosem volt gondunk vele. 3 évesen kapott másikat. Azóta is mindig cserélgetjük, élvezi h van több fajta.

A húgának (1,5) Studex van.

Pont tegnap sikerült valahogy elhagynia j@tek közben (az ikertesójával birkóznak, rohangálnak folyton) neki most a nővére karikáját tettem be.

Ma reggel megtaláltam szerencsére a hiányzót. De egyenlőre nem rakom vissza neki

Érdekes h hogy eshetett ki, mert én alig bírom széthúzni 🤔

2021. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De jó, köszi a sok választ. Nekem is fémalleriám van, csak aranyat tudok hordani, szóval nem kizárt, hogy a kislányom örökölte tőlem.

#1 mindenképp írd majd meg a tapasztalaidat:)

Ez a Blomdhahl jól hangzik.

Rákérdeztem egy kozmetikusnál aki lő fület, mert ismerősök mondták, hogy ők ott voltak, nagyon jó, egész olcsó. Na most mikor én beszéltem vele, akkor azt mondta, hogy 5 ezer forint a lövés és a fülbevaló meg 15-30e ft, mert studex-szel dolgoznak...

Egy másik helyen is rákérdeztem, ahol szintén studex-et használnak és ott 5e ft lenne. Szóval durva, mik vannak.

2021. dec. 5. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:

A mindenit...

Azt hiszem 5ezer volt a fülbevalóval együtt (több fajtából lehetett választani)

2021. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is Blomdhahllal követtük a kislányom fülét, majd egy évesen.

Szerintem bő egy fél évig volt bent neki, majd cseréltünk arany kapcsosra, mert elhagyta az egyiket.


Meg voltam elégedve vele, nem szorította rá, nem fájt neki sokáig és nagyon kedves hölgy lőtte háznál. 20 ezer alatt volt.

2021. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok: megvolt a Blomdahl fülbelövés és nagyon pozitív tapasztalat! A hölgy aki jött nagyon kedves volt, nagyon precízen dolgozott, nagyon aranyosan mindent magyarázott amit éppen csinált, maximálisan odafigyelt a higiéniára. 15 perc alatt megvolt az egész mindennel együtt, minimális sírás volt csak az ijedtségtől, de 5 perc alatt túl volt rajta és délutánra azt mondta hogy nem fáj, nem viszket és piros sem volt már, teljesen nyugodtan aludt a kislányom este és egész nap gyönyörködött benne. Én ajánlom őket mindenkinek! Viszonylag hamar kaptunk idősávot amikor tudnak jönni és árban is teljesen elfogadható a 11.000 Ft.
2021. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó köszi!!

Ez a házhoz való kimenetel külön nagyon szimpatikus nekem, mert eddig csam olyan helyeket találtam, ahol nem jönnek ki, de nekünk úgy egyszerűbb lenne.

2021. dec. 8. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!