Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 éves kislanynak milyen...

9 éves kislanynak milyen fülbevalót érdemes venni? Az eladó azt mondta a boltban, hogy a ráhúzós túlságosan rászorulhat a fülre és gyakran sebészet a vége. Tényleg inkább kapcsos a jobb, azokból is inkább melyik fajta?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez inkább akkor szokott gond lenni, ha pisztollyal lövik, és a gép rászorítja.

De egyébként se nekem ( 8 évesen lőtték ki a fükemet) se az ismerőseim körében nem volt még ilyen

2017. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nehezebb takarítani a ráhúzósat,könnyen beül a kosz a huzoka meg a fül közé,ami okozhat gyulladást.ráadásul alvásnál is jobban tud zavarni (nyomni).
2017. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én kislányomnak is volt ráhúzós fülbevalója. A sebészeten kötöttünk ki, mert a ráhúzója valahogy bekerült a fülcimpába. Szóval szerintem jobb a kapcsos.
2017. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
franciakapcsos, a ráhúzós engem mondjuk nagyon bök, zavar
2017. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú, egyszer nekem szétvágta a fülem. Levél alakú volt (imádtam), de apa nagyon ráhúzta és a széle bevágott.


Mire kiszedtük egy elég mély sebet ejtett, aztán mire az begyógyult (két hét), a fülem is beforrt, sajna. :(

2017. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már szegénynek lemaradással kell kezdeni miattad.

Hogy éri utól a többieket, és mikor lesz szekszi lédi?


[link]


[link]


[link]

2017. júl. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!