Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici füle van a kislányomnak,...

Pici füle van a kislányomnak, milyen fajta és kapcsos fülbevalót ajánlanátok neki? Képpel esetleg?

Figyelt kérdés
Már kivan lyukasztva a füle,nem kérem az olyan válaszokat,hogy majd Ő eldönti akarja e,köszönöm!
2013. márc. 3. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lánykámnak ilyen van:

[link]

Neki bevált, nem akad bele, nem esik ki a füléből, jó és szép kis fülbevaló.


Unokatesóm lánya ilyet kapott, ez is nagyon aranyos:

[link]

2013. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket,az első képen lévő nem túl "lógós" Mert elég pici a fülcimpája a babámnak.Nem szúr a hátul? Köszi :)
2013. márc. 3. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik az utolsó linken lévő is. Ez hogyan kapcsolódik be? Nem szúr hátul? Nem esik ki könnyen? Olvastam valahol,hogy a bébi fülbevalóknál fontos,hogy 1 g alatt legyen? Ez igaz? Mert kinéztem egyet,de az 1,7 grammos.Lehet az már gyerenek van? Köszi
2013. márc. 3. 11:08
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Lányomnak ilyen van, csak katica van a virág helyén. Orexben vettük 15 ezer körül vannak.


A kórházban rakták be neki, akkor még nagy volt, de 2 évesen bele nőtta füle, most 4 évesen már kicsi, most fog újat kapni.


Nekem van olyan mint amit az első válaszoló linkelt, én nem tudok benne aludni, szúr hátul, és ha garbót veszek fel, kikapcsolódik.


A lányomé elől kapcsos, soha nem akadt bele semmibe, soha nem kapcsolódott ki, és ez biztos nem nyomja sehol sem.

2013. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A súly húzza a fület, kitágul a lyuk.

Neke is van 2 grammos, meg 8 grammos fülbevalóm is, és bizony érzem hogy húzza a nehezebb fülbevaló a fülem!

2013. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

sZIA DE SZÉP AZ A FÜLBEVALÓ AMIT A KEDVES ELSŐ küldött neked képpel!

Nekem az a bajom a lányom arca tipikus csajos, de az apja nem engedi hogy kilövessem a fülét és még szebb lenne egy fülbevalóval ,de nem tudom hogy vegyem rá hogy kilövessük!!

2013. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.Akkor mindenképpen olyat nézzek ami 1 gramm alatt van ugye? Orexnek nincsen honlapja? Csak személyesen lehet megvenni. Sok jót hallottam már az orexről.
2013. márc. 3. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is ilyen a fülbevalóm, meg lányomnak is, csak az övé kisebb grammra. Sem őt, sem engem nem szúr, soha semmi gondunk nem volt vele.
2013. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányomnak ugyanolyan van,mint az első linken,sose szúrta a fülét,egyáltalán nem zavarta és nem is akadt bele semmibe,nekem is ez a fajta tetszett a legjobban.
2013. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!