Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt mostanában minden...

Miért üvölt mostanában minden elalvás elött, ha eddig nem volt semmi gond ezzel?

Figyelt kérdés

3 hós babám kb két hete minden elalvás elött üvölt. Napközben is este is.

Ha elalszik alszik szépen, akár egy orát is napközben, az éjszakát átalussza már.

Eddig semmi probléma nem volt ezzel, mindig szépen elaludt.

Nem tv-zik, nem tünik túl álmosnak se, hogy esetleg sokáig várok az altatással. Semmi új dolgot nem csinalunk, hogy esetleg túl sok inger érje. Minden ugyanaz, mint akkor, mikor minden jó volt. Volt valakinek ilyen? Hogy oldodótt meg a probléma?


2021. dec. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos a babám, és kb. havonta változnak az alvási szokásai.
2021. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És, hogy viseled? Mennyire megterhelö ez? Hozzá szoktatok már?
2021. dec. 5. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy bBánál Z egyetlen, ami állandó, az a változás. Bár az én gyerekeim beálltak a 20-40 percenként ébredésre és két éves korukig el sem hagyták. 😅
2021. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 5 hónapos a baba, havonta változik, hogy alszik.

Most épp rosszul 😊

Ami eddig bevált altatáshoz, már nem, a megszokott napirend rendszeresen borul, épp növekedési ugrás is lehet nálatok, nem kell kétségbe esni.

Úgy oldódik meg a helyzet, hogy alkalmazkodom. Most épp újra 3 óránként kelünk, pedig volt, amikor átaludta az éjszakát. Volt, hogy a kelés 20 perc evést jelentett, volt hogy 2 óra ébrenlétet. Nem tudok mást csinálni, mint alkalmazkodni.

2021. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, akkor majd kibírjuk ezt az idöszakot.

Köszönöm, hogy írtatok!

2021. dec. 6. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez, mindig változik az altatás..először csak zenére aludt el, aztán ha ringattam, aztán ha labdán ugráltam vele, aztán ha énekeltem a labdán, aztán most újra sétálni kell vele, de nem szabad rázni, néha bemegyek vele a töksötét fürdőszobába, mert attól nyugszik le. Van, hogy meg kell szoptatnom alvás előtt. Persze mire rájöttem mindig, hogy változtatni kell, ment az ordítás. Most 8 hónapos, a kezdetektől ez megy :)
2021. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazi türelem játék! 😅
2021. dec. 6. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez.. 🙂 8 hónapos a babám, kész katasztrófa minden éjszaka, sokszor ébred, bújnak a fogai.. ehhez képest 2-3 hónaposan átaludta az éjszakát. Nagyon hirtelen tudnak változni az alvási szokások, ami bizony megterhelő a szülőknek… kitartást a nehézségekhez! 🙂
2021. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!