Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danonino-t ehet 1 éves baba?

Danonino-t ehet 1 éves baba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hós kora óta adom neki.védőnő is ajánlotta.
2010. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén 8 hónapos kora óta adok neki, de csak ritkán, és csak nasinak.
2010. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Most evett meg 1 dobozzal, szerette.:) De csak a vaníliásat merem adni. Ti melyiket?
2010. szept. 6. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Banános is van meg epres is. Az epreset is azért merem adni, mert konkrétan epermag nincs benne, ami allergén lenne (egyébként vettem már olyan epres üveges desszertet, amiben volt mag, és nem lett tőle baja).
2010. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor legközelebb banánost veszek. Hasonló van e, amit ehet egy 1 éves? Túró rudit eszik még.
2010. szept. 6. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaníliás krémtúrót, illetve gyümölcsös joghurtokat, pl. danone könnyű és finom barackos, illetve meggyeset szoktam adni (de aktíviát nem szabad 2 éves korig!) neki, de ezeket is csak ritkán, mert eléggé édesek.
2010. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a Cserpes joghurtokat ajánlom.

Ha Budapesti vagy, akkor nagyon sok helyen hozzájuthatsz:

Fővám téri vásárcsarnok, Cédrus piac /X. ker., Árkádhoz közel/, Bosnyák téri piac, Kispesti piac, Lipóti pékségek, Groby boltok.


Próbáljátok ki őket, sokféle van:) És nagyon finomak!


Ezekben nincs semmilyen káros anyag.

2010. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!