Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos gyereketek mellett,...

14 hónapos gyereketek mellett, hogy oldjátok meg a főzést? Hagyja a pici?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, első perctől kezdve főzök mellette, most már segyít is, vagy bent játszik 18 hónnapos.
2010. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6-kor kel, megissza a tejet, bekapcsolom neku a disney tv-t, vagy mickey egeret, thomast, toy storyt, és fekszik nézi, én addig odarakom az ebédet, olyat készítek ami mellett nem kell állni, mint pl. Spagetti spenotos tészta, paradicsomos gombóc, túróbgombóc, főzelékek, tepsiben burgonya hússal, rakott kel rakott karfiol, gulyás keves ragu levesek, azt eszi amit mi.

Elpakolok közben felöltöztetem, 8- ra kész az ebéd, együtt reggelizünk, majd megyünk a boltba játszótérre. 2 napra főzök.

Ha nem mesét néz kipakolom neki a játékait vödörbe, abból ellomol magának mindent kivesz játszik.

2010. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos korában nehézkesen tudtam megoldani a főzést.Inkább akkor főztm,amikor az apukája hazajött..és mi azt ettük délben.De ahogy nőtt a kisfiam(most már 20 hónapos lesz)egyre jobban elvan egyedül,és ha kell segít is a főzésben!Úgyhogy hamarosan nálatok is megoldódik a helyzet!
2010. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól elpakolászik mellettem a konyhában amíg főzök. Ha sütőben sütök vagy forró olajban, akkor azt akkor csinálom amikor alszik, mert olyankor nem szeretem ha ott totyog.
2010. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A munkásabb ételeket akkor csinálom, amikor apa itthon van (4-et dolgozik, 4-et nem :)). Az egyszerűbb dolgokat meg tudom csinálni mellette is (pl. tészta, levesek, főzelékek - ha olyan az alapanyag, meg is kóstoltatom vele, ezt szereti). Ha nagyon a lábam alatt járkál, akkor benyomom neki a Süsüt vagy a Hófehérkét, ez most a 2 sláger! :)
2010. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!