Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5hós kisfiam napok óta...

4,5hós kisfiam napok óta nyügősködik. Miért? Már olyan jól elvolt a kis játékaival, akár 1órát is. mostanában meg 3perc múlva sír.

Figyelt kérdés
ha odaállok mellé máris vigyorog.arrébb megyek egyből sír.miért csinálja?
2008. dec. 13. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, lehet unatkozik már....új játékok megoldás lehet sztem, vagy lehet jobban vágyik társaságodra mint eddig...
2008. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ebben a korban már megimeri a játékait, esteleg meg is unhatja?
2008. dec. 13. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia előző agyok, persze h megióunhatja nekem is volt ilyen kisfiamnál s akkorr újakat kapott, majd amikor azokat unta vissza a régit:)
2008. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Csupán az anyukája társaságára, odafigyelésére vágyik.

Nyűgösködés ellen legjobb a friss levegőn a séta.

Nem várhatod el tőle, hogy folyton órákig játszadozzon a játékaival!!!! Pedig milyen jó lenne, mi???????????????

Egy gyerekkel igenis foglalkozni kell. Vagy te nem így gondolod????

2008. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elképzelhető, hogy unatkozik. Én is tapasztaltam már 4 és fél hónapos lányomnál, hogy kellenek neki az új játékok, új felfedeznivalók.

De az is lehet, hogy jön a fogacskája, ezért nincs igazán jókedve. Nem fáj neki, csak nyűgibb. Ezért nem akar egyedül játszani, viszont neked örül, ami természetes. Gondolj bele, hogy egy nyűgösebb napodon te is a hozzád legközelebb álló ember társaságára vágysz, nem?

2008. dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát persze, hogy foglalkozni kell vele, tudopm, nincs ez ellenemre.viszont ott tartunk,ha ketten vagyunk otthon szinte felöltözni se tudok.így a séta se megy.

amúgy napi 2x1-1,5órát sátálunk.

próbálkozom akkor új játékokkal.

2008. dec. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!