Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyekereg, nyöszörög, nyűgösköd...

Nyekereg, nyöszörög, nyűgösködik, szinte egész nap. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos, eddig tündéri, nyugodt gyerek volt, de egy hete már nyűgösködik, az utóbbi két napban pedig elég durván. Fél órás szünetekkel szinte egész nap, hangosan. Hiába szórakoztatom, viszem innen-oda, semmi sem jó, sehol sem jó. De mitől? Rágja nagyon az öklét és nyáladzik, de fognak eddig nyoma sincs. Kicsit feszesek a hátizmai, arra is gondoltam, hogy az nem jó neki. Hason amúgy nem nyekereg, de abba még hamar elfárad. Én viszont kezdek beleőrülni, hogy folyamatosan megy a nyeeeeeeeeekergés.

2011. nov. 8. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, vagy a foga vagy a hátizma szerintem is. Lehet, hogy már forogna, fejben tudja, de nem megy neki, mert feszes. Én fiamat 2 hónaposan elvittem gyógytornászhoz, mutatott gyakorlatot, mivel mozgathatom ki, és 3 és fél hósan forgott hátról hasra. Előtte utált hason lenni, ma már ha ébren van, csak hason van. Nem akarod elvinni szakemberhez a feszesség miatt?

A foga is lehet, bár elég korai, de előfordul. Arra vannak szerek, kinek mi válik be.

2011. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De, tegnap már fel is hívtam a Dévény alapítványt, kaptam egy csomó elérhetőséget, mindjárt rá is telefonálok valamelyikre. Voltunk egy hónapja neurológián, ott mondták, higy feszes a hátizma, mutattak gyakorlatokat, tornáztatom is... Remélem nincs semmi komolyabb.
2011. nov. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!