Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot mikor adtatok először...

Sinlacot mikor adtatok először anyatejes babának?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
11 hónapos csak anyatejes, de eddig egyszer se eszembe se jutott
2021. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok a lepontozáshoz azoknak a fél hülye, szöveget értelmezni nem tudó, ostoba szőke pitsáknak, akiknek addig nem terjed a kompetenciájuk, hogy felfogják, a kérdés azoknak szól, akik adtak. Tehát, ha te nem adtál Sinlacot a babádnak, akkor egyrészről nem releváns a válaszod, másrészről a kérdés szempontjából hasznos az, aki adott és leírja, hogy mikortól.
2021. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Nem értem miért gondolják azok akik nem adtak, hogy ördögtől való dolog. Írtam is hogy attól még hogy anyatejes egy gyerek, de 6 hónapos kora után ha már megy a kóstoltatás, miért ne lehetne kiegészítésnek, ha csak pár gyümölcsöt, meg zöldséget tudunk variálni, akkor a gyereknek is jobb, hogy egy nap az összes étkezése nem csak almából meg répából áll például, pláne akkor ha még télre is esik a kóstoltatás, aztán nagyjából a körtén, almán, banánon kívül semmi friss gyümölcs nincsen.

Üdvözlöm az összes szentfazék anyukát, akik lepontoztak!


9-es voltam

2021. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki értelmezni tudta a kérdésem 😁 Direkt próbáltam röviden, tömören de úgy látszik nem sikerült 😅


Tehát, azok válasza érdekel, akik adtak, és s hogy mikortól. Nem érdekel, hogy ki miért nem adott. Édes Istenem, komolyan nem értem ezt a bele okoskodás feleslegesen mindenbe... Citromfű teát igyatok inkább, ne itt feszüljetek :)

2021. dec. 15. 11:55
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj, kérdező, de CSAK annyit kérdeztél, hogy MIKOR adtunk Sinlacot.

Sokan azt válaszoltuk, hogy soha.


Erre a kérdésre EZ IS adekvát válasz!


Aki ezt nem fogja fel, annak baj van a szövegértésével.

2021. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6 hós a babám, anyatejes. Kóstolgat, moyt veszek sinlacot neki
2023. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!