Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot mikor adtatok először...

Sinlacot mikor adtatok először anyatejes babának?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Soha. Miert kellene adni?
2021. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Soha. Ezt én sem értem, miért adtam volna neki?

Refluxos babáknál olvastam, hogy javasolják, és fél éves koráig a lányom is refluxolt, de én nem fejtem és cumisüveget sem használtunk soha, szóval nem is tudtam volna adni neki sehogy. Utána már a hozzátáplálással (vagy csak egyébként is?) elmúlt a reflux és nem is volt rá szükség. Másfél éves, azóta se kapott ilyesmit, szerintem már nem is fog.

2021. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Én sem adtam soha
2021. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Egyik gyerekem se kapott soha.
2021. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

A tápszeres gyerekem kapott csak, de nem azért mert tápszeres, hanem mert durván refluxos volt. Konkrétan ezért is lett tápszeres, mert az anyatej sűrítővel előetetve is sugárban jött ki.

Az anyatejes gyerekem nem volt refluxos, se gyarapodási gondjai nem voltak, így eszembe se jutott sinlacot vagy sinemilt adni neki.

2021. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Soha, csak a tápszeres kapott
2021. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Se tápszert, se tejpépet nem kapott.

1x vetetett a gyerekorvos velem Sinlacot, mert az "kell". Úgy hányta a lányom ki sugárba, hogy csak na. A doki szerintem el se hitte.

2 évig szoptattam, emellett evett szépen rendes ételeket.

2021. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Az enyém 8 hónapos, nem tervezek neki adni, miért adnám, ha van tej?


Nálunk is ez a védőnő mániája, minden alkalommal elmondja, hogy adjak neki, de megindokolni még nem tudta. :D

2021. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Az én babám anyatejes már lassan 10 hónapja, plusz megy a kóstoltatás, ami már kezd alakulni. Mi kipróbáltuk a Sinlac szentjánoskenyeres pépet nagyjából 7 hós korában, de én vízzel higítottam meg gyümölcsöt turmixoltam bele, de nem ízlett neki.. többször próbáltuk. Nekem igazából az volt a cél, hogy amíg a glutént nem vezettem be neki, addig a sima gyümölcsökön meg néhány zöldségen kívül meg persze az anyatejen kívül tudjak neki kicsit mást is adni néha.
2021. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
5-6. hónapos korától, de én sűríteni szoktam vele, önmagában nem adom.
2021. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!