Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor legelőször adtatok...

Amikor legelőször adtatok babátoknak tejet milyen tejet adtatok? Dobozos vagy Zacskós és 1,5 vagy 2,8-at?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Tej csak 1 éves kor után és csak zsíros adható a babának.

Az hogy zacsis, vagy dobozos szerintem mindegy.

2010. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 8 hótól adom a kisfiamnak,de nem étel helyettesítésre,csak mellé...én lehet ezért sokan lehurrognak majd de a sima 1.5öst vettem mindíg az auchanba.most is azt veszem,és semmi baja tőle.

Ki ki válogatja,van aki csak biót ad pl...

2010. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azert kérdezem mert azt mondták hogy a zacskós jobb mert nincs benne tartósitószer. Azért kérdezem.
2010. szept. 6. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A dobozosban nincs tartósítószer. Magas hőmérsékleten pasztörizálják, ez tartósítja, ezért egy kicsit másabb az íze! De szerintem magas zsírtartalmút adjál neki! Mindenhol ezt írják, és ezt hallottam!
2010. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn külföldön élek pontosabban Németben. Ma voltunk 1 éves vizsgálaton és kikértem a gyermekovosunk véleményét a tejivásról és ö bizony azt mondta, hogy 1,5 ös zsírtartalmú tejet ajánl és még azon is meglepödtem, hogy azt mondta, hogy 280-400 ml-t egy nap 3 éves korig . Nem 500 ml-t mondott mint ahogy ezt Magyarországon ajánlják. Èn igy fogom adni kislányomnak, mivel az ö orvosa igy ajánlja.
2010. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én dobozos tejet adok a fiamnak.1,5 %-os.napi 3x iszik kakaóként.(reggel,délelött és vacsora)ha kimarad valamelyik akkor már majdnem a világvége áll fel nála.szinte már rituálé nálunk a kakaóivás.tiszta függő pedig csak 1 hete múlt 1 éves.kb 3 hete iszik kakaót.
2010. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!