Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyan úgy fogják hívni Rúzsa...

Ugyan úgy fogják hívni Rúzsa Magdi gyerekeit, mint a miénket. Téged bántana?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít. Most derült ki, hogy hogyan fogják hívni a 3-as ikreit: Lujza, Keve, Zalán. Én kettes ikrekkel vagyok várandós, egy fiu egy lány. Már rég kitaláltuk a neveiket: Lujza Magdolna (nagyim volt Magdolna, utána kapja, Lujza meg a dédim) és Zalán Keve (Zalán a férjem, Keve meg nagyon tetszik).

Így teljesen olyan, mintha őket koppintottuk volna, engem nagyon idegesít. Ti hogy lennétek ezzel?


2021. dec. 15. 16:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom hogy nektek mennyi pénzetek van,de nem hiszem hogy több lenne az övéknél,szóval ha beperel ez miatt téged,akkor rámehet a házatok is,mindenetek.Hogyan és hol fogjátok akkor majd felnevelni őket?Én nagyon gyorsan letennék a helyetekben ezekről a nevekről,mert csak ti járnátok rosszabbul.
2021. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
12. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ez jó volt!
2021. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

Ne is mondd, lányom 6 éves, félévente biztos megyünk nevet változtatni, mert vagy a médiában halljuk/látjuk a nevét, vagy a játszótéren, most pl. mióta ovis, három másik kislányt is hívtak így... Gondolhatod. Mindig próbálunk először beszélni a szülőkkel, hátha lépnek ők, de sehol semmi soha. Rántanak egyet a vállukon, és részükről le van tudva.

Nekünk meg hivatalba járkálás, új okmányok stb. Borzalom az egész, előre félünk az iskolától, az egyetemről nem is beszélve, ahol tényleg akár 170-180 ember is van egy évfolyamon.

2021. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
:DDDDDDDDDDDDD Nem tudom mi a szánalmasabb, a névválasztás, vagy az, hogy téged ez ennyire érdekel. Az, hogy két ember ikreit hasonlóan hívják, az nem ciki, de minden más igen ebben a történetben.
2021. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Engem az zavar, hogy a lánya a kutyám nevét kapja.
2021. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért érdekel? Én itt olvastam, mi lesz a gyerekei neve, egyébként baromira nem érdekel, ahogy az értelmes emberek nagy többségét sem. Pont lesz@rom, hogy melyik celeb gyerekét hogy hívják.
2021. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező! Hány éves vagy? 12?
2021. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
97%
Teve
2021. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, amit a kérdező leírt, amúgy pedig a névválasztás magánügy.
2021. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjem azt se tudná, hogy ki az a Rúzsa Magdi, azt se tudná, hogy gyereket vár, de ha most elmondom neki és a 3 gyerek nevét, holnap már azt se fogja tudni. :DDD Örülök, hogy ő normális.
2021. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!