Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyan úgy fogják hívni Rúzsa...

Ugyan úgy fogják hívni Rúzsa Magdi gyerekeit, mint a miénket. Téged bántana?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít. Most derült ki, hogy hogyan fogják hívni a 3-as ikreit: Lujza, Keve, Zalán. Én kettes ikrekkel vagyok várandós, egy fiu egy lány. Már rég kitaláltuk a neveiket: Lujza Magdolna (nagyim volt Magdolna, utána kapja, Lujza meg a dédim) és Zalán Keve (Zalán a férjem, Keve meg nagyon tetszik).

Így teljesen olyan, mintha őket koppintottuk volna, engem nagyon idegesít. Ti hogy lennétek ezzel?


2021. dec. 15. 16:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Az ominózus nevek számomra nagyon rossz hangzásúak,sosem adnám a gyerekemnek.
2021. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Tudom milyen erzes, mi is megkapjuk renszeresen, hogy utánzás.

7 eves a legnagyobb kislanyom, Natasa lett, most születtek ikreim juniusban az egyik Olívia a másik pedig Emma lett.

A Natasát eddig is megkaptuk, hogy Berki meg Hodi Pamela utan adtuk. Es akkor most megszületett Pamelanak az Evolet Olivia gyermeke, slussz poen, hogy Berkinek meg Emma lett a kislanya. Hat valaszthattunk volna ennel jobban?:D

De nem erdekel, ezek tetszettek es az ikrek nevei mar azelott megvoltak, hogy tudta volna az orszag Pamela es Krisztian gyerekenek a nevet.

2021. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki mond ilyeneket nektek? Fel nem foghatom, milyen alacsony körökben téma ez... Komolyan. Sose mennék neki egy anyukának, hogy melyik sztár után nevezte el a gyerekét, hát ki mond ilyet a másiknak??? Aki ismer, az tudja rólad, hogy miért hívják úgy, ahogy, aki meg nem ismer, az hogy mond ilyeneket??
2021. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de a bánatos úristen sem tartja számon különböző celebek neveit. Marhára nem jutna eszembe, hogy vajon kiről koppintottátok, ellenben az igen, hogy szegények hosszabb nevet nem kaphatnának? Remélem a vezetéknevük rövid legalább, nem egy Takács-Német Lujza Magdolna lesz.
2021. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#22 vagyok

Nekem személyszerint játszótéri anyukák tettek ilyen megjegyzést, vagy amikor a kislányommal zenebölcsibe jártunk és volt egy Zselyke nevű kislány, az enyém meg Natasa és akkor egy anyuka csipkelődött, hogy haha csak nem a Berki inspirált? Őszintén én akkor nem is tudtam, hogy mi a kislányuk neve, otthon kerestem rá és tudtam meg, hogy Natasa Zselyke. (Mondjuk ez az anyuka 2-szer jött a zenebölcsibe, aztán többet nem, mert nem volt elég megfelelő az elvárásainak, mert a gyereke tudta már az összes gyerekdalt🤷🏻)

2021. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kicsit túlliheged a dolgot. Rajtad kívül a kutyának se fog ez eszébe jutni.

A keresztnevek nem egyediek, a Magyarirsgágon adhatókból választ mindenki. Idegeskedjek, mert mást is hívnak úgy, mint engem? Hagyjuk már...

2022. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én Eszter vagyok, annak idején úgy több száz kislányt neveztek így el rajtam kívül. Szüleim ebbe őrültek bele. (irónia off)
2022. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!