Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ertelme dragabbb etetoszek...

Van ertelme dragabbb etetoszeket venni?

Figyelt kérdés

Nezegetem az etetoszekeket, mert lassan szuksegunk lesz rá. Latom, hogy például az ikeaban van 5ezer forintert es ezt amugy lattam mar sokaknal, szóval annyira nem lehet rossz. Aztan vannak a 30ezresek is, de lattam 60ezerert is. Persze ezeknel mar nagyon ramennek a dizajnra azert ennyibe kerül gondolom. Meg latom, hogy ezek a dragabbak mar tobbfunkciosak. Szét lehet szedni es akkor lesz belole kisszek vagy szekmagasito. Vagy ma talaltam egy olyat, amit ha szetszedsz egy egesz asztalka meg szek osszerakthato belole. Van ennek ertelme? Marmint, akinek ilyen van, hasznalta/használja a gyerek a kisszeket egyaltalan?

Tudtok ajánlani markat esetleg?

Nekem a fa labuak egyebkent nagyon tetszenek, de egyaltalan nem szempont, hogy ilyen legyen, foleg, hogy altalaban ezek nem a legolcsobbak.


2021. dec. 15. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Én a Kiskanál Kommandót követem facebookon. Ő egy dietetikus, aki hozzátáplálással, gyerekek étkezési zavarával foglalkozik elsősorban. Ő azt javasolta egy cikkében, hogy lehetőleg olyan etetőszéket vásároljon a szülő, aminél a baba meg tudja támasztani a talpát és ahogy nő, tudod állítani. Mi éppen ezért egy Hauck alpha plust vettünk. Ezt felnőttek is használhatják, elbír 90 kilót, gyönyörű, jó minőségű fa és nem mellesleg nekünk teljesen megy a konyha bútorunkhoz is.
2021. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Jó az az ikeás, nekünk volt egy drága, hintázott, meg ilyenek, sose használtuk ezeket a funkciókat, sok helyet foglalt, kidobtuk, vettünk ikeásat. Az jó ötlet, hogy, legyen megtámasztva a talpa, de úgy sem evett többet, úgyhogy nekünk ez sem volt fontos. Nem kell tulgondolni, mindet rád akarnak sózni a sok funkcióval.
2021. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Az ikeás abszolút jó, ha a gyerek relatíve gyorsan megtanul ülni. Az én fiam pl. 8 és fél hónaposan kezdett ülni, szóval addig a hordozóban etethettem volna, aminek nem lehet csak úgy letörölni a huzatát, hanem gépben mosható, szóval jól szétdrimboltuk volna (mire visszatettem mosás után, megbántam, hogy megszülettem). Mi ezért olyat vettünk, aminek dönthető a támlája. A hordozót amúgy nagyon gyorsan kinőtte, ülni viszont még nem tudott, a hozzátáplálást meg 5 hónaposan kezdtük.
2021. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Igaz, nagyon drága, de mi Stokke Tripp Trappot vettünk (van olcsóbban is, ami ilyet tud). Semmi extra funkció, de állítható a gyerekre, nem lóg a lába. Majdnem az ikeásat vettük, de végül ez lett.
2021. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Nincs IKEA antilop a legjobb, minden szempontból. A székbe enni jár a gyerek, ott tölt 15 perces és megy tovább. Ez meg bedobható a zuhany alá is. A barátnőm drágát vett, meg hogy aludhasson benne a gyerek, ha elfáradt, és hasonlók. Szerintem nem erre való. Amire kell az antilop tökéletes.
2021. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Én ikeásat a nagyszülőkhöz vettem. Idegbajt kapok attól ha a gyerek mászkál evés közben és széthordja az ételt a lakásban, ölben vagy hordozóban etetni meg ott sem akartam, itthon sem etettem így soha.

Itthonra kényelmesebbet,több funkciósat (Oribel Cocoon) vettünk.

2021. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Mivel mi 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, így sajnos nem jöhetett szóba az Ikea-s. Mindenképpen dönthetőre volt szükségünk. De elég drágának tartottam újonnan az ilyen székeket, ezért inkább használtan néztem körül. Találtam egy szinte új állapotút 10 ezerért. Ráadásul városon belül. Nekünk bejött, két gyereket is kiszolgált. Mikor a kisebbik már stabilan tudott ülni, akkor cseréltük le Ikea-sra. Valóban jobb, kisebb helyet foglal, könnyebb tisztítani.
2021. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem!Imádjuk és egy jó darabig nem fogja kinőni,mert átalakítható kis székké és kis asztallá. ☺️


[link]

2021. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Nincs. De megértem, hogy lehet kapni drágábban, nyilván, ez is üzlet. De rohadtul nem éri meg.
2021. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
vettem egy dragabbat, mert meg ugye nem birt ulni, mikor elkezdtem hozzataplalni. Vettem a nagyieknak ikeasat. Most masfel eves a kisfiam, es az ikeas van itthon, a nagyieknal meg a draga, donthető. az ikeasat gyalázhatja kedvére, mert siman letorlom, nem megy el negyed ora csak az etetoszek megtisztitasara. Amig kicsi boven eleg hordozóban etetni, felesleges a draga etetoszek.
2021. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!