Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csendes refux gyanús baba....

Csendes refux gyanús baba. 100%anyatejes . Eves után általában sír, olyan mintha nyelne lefelé. Éjszaka általában nem csinálja. Erre a doktornő még nem írt fel gyogyszert. Van olyan akinek ezt kinőtte mindenfele gyógyszer nélkül a babája?Mi segített?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Kinövik àltalàban, mivel ilyenkor a gyomor mèg nem zàròdik jòl. Mi gastrotuss babyt kapott (lehet, hogy màshogy ìrjàk) ez a nyelőcsövön hagy egy bevonatot, ìgy nem marja a feljövő dolog.

Reflux pàrna, etetès utàn 20 percig vìzszintben tartàs. Remèlem valamelyik bevàlik

2021. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Emelve altattam,az segíttett,de hamar kinövik.
2021. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mit jelent , hogy hamar? Hány hónapos korukra kb?
2021. dec. 16. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
3.hónapra már jelentősen kevesebbet bukott,szerintem 4-5 hónapra el is maradt.
2021. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Az én babám nem bukik egyébként kb soha. Csak nyeldes evés után.
2021. dec. 16. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyèm sem bukott, csak nyeldesett.

4 hònapos koràra kinőtte :)

2021. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. És ti sem szedtetek rá semmit?
2021. dec. 16. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk tehéntej allergia okozta, mikor kevesebbet ettem, elmúltak neki a tünetek. Aztán teljesen el is hagytam, mert ekcémás is lett. Az LLL vagy hasonló szoptatós társaságnál írták, hogy ez gyakori. Meg azt is, hogy a reflux párnánál nem találtak a kutatások pozitív hatást (de nem árt), az anyatejsűrítő viszont szintén nem használ, de árthat, mert gabonaszármazék. Büfiztetés is javasolt.
2021. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!