Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki 14 hónapos kisfiamr...

Úgy néz ki 14 hónapos kisfiamról most derül kis hogy tejérzékeny. Engem ez nagyon megráz, és rosszul érint. Aki hasonló helyzetben van, hogyan "dolgozta", fogadt azt el? Tanácsokat szívesen fogadok. Egy szomorú anyuka

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, ne elgyél szomorú. Melyikre érzékeny? Laktózra vagy kazeinre?
2010. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még a teszt nincs készen sajnos...:(
2010. szept. 6. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
:) 13 éves vagyok, kiskoromban én is tejérzékeny VOLTAM! Már csak ha egyszerre sok tejet iszok egy icipicit megfájdul a hasam :) Szerintem ez a fiadnál is el fog múlni!
2010. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát két dologgal tudlak vigasztalni.

1. ha a tejfehérje a ludas, akkor kőkemény diétával ki fogja nőni

2. ha meg a laktóz, akkor megmarad ugyan élete végéig, de létezik laktóz mentes tej és joghurt is

Az én kislányom 6hetes kora óta allergiás a tejfehérjére. Nálatok mik voltak a tünetek?

2010. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mi mindent papírforma szerint csináltunk,mármint ami a hozzátáplálást illeti.Amikor elkezdte kapni a joghurtot és a túrót,kis pöttyök jelentek meg rajta-a combján és a kis hasán.-ennyi a tünete-de ez is pont elég.


köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. szept. 6. 21:21
 6/11 anonim ***** válasza:
uhh...az én fiam is kipöttyösödött.... de nálunk az orvos nem mondta hogy ettől lehet! sőt, voltunk bőrgyógyászaton is és ott sem!! Lehet tejérzékeny?! :( Mit csináljak, 14 hónapos, tápszeres?
2010. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen tápszeres.sőt mindenki azt mondta hogy biztos nem az-de hát...mégis csak.

remélem Ti szerencsésebbek lesztek!

2010. szept. 6. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást!! Nem is tudom most akkor mit csináljak.... hova vitted a kicsit vizsgálatra? Ne haragudj hogy nem válaszolok hanem kérdezeek
2010. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A háziorvos adott beutalót a gasztróra és allergiavizsgálatra-vérvizsgálat lesz egyben nézik a tojást a szóját és a laktózt.kb 1 hónap ......sajnos

Remélem neked a babádnak nem ez lesz a gond!Fel a fejjel!!

2010. szept. 7. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok. Kiütés ügyben nem tudok segíteni, nekünk a tejfehérje hat hetesen véres hasmenést okozott. A tápszerben lévő ill az anyatejbe kiválasztódott. Sajnos a labor az egy hónap :(
2010. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!