Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny babának, ha nem...

Tejérzékeny babának, ha nem akar szopizni akkor mit lehet adni? Próbáltunk többféle tejmentes tápszert, de sajna nem fogad el semmit.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor mit eszik??
2011. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

sinlacot nem tudom, hogy próbáltátok-e, meg ugye a szilárd étel. ha már nagyobb.

ha pici akkor meg szoptatási tanácsadó

2011. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak akkor tudom szoptatni, ha alszik. Így éjjel 2x keltem, akkor rendesen szopizik és a délutáni alvása közben szoktam még egyszer megszoptatni. Reggelire sinlacot kap, amibe keverek egy kis Neocate tápszert (ez tejcukor és tejfehérje mentes tápi, sajna simán tápinak bekeverve nem eszi meg). Ebédre minimálisat szopizik (30-40 ml) aztán kap főzeléket, uzsira gyümölcsöt és vacsira pedig megint sinlacot, meg picit szopizik is. De a napközbeni szopik egyre nehezebben mennek. :(

Most 6 hónapos.

2011. szept. 25. 15:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Sinlacot szereti nagyon, reggelire, vacsira kapja. Igazából az aggaszt, hogy mivel anyatejből nincs meg az 500 ml/nap, próbálkoznék tápival, de az istennek nem akarja meginni. Kapott sima HA-s tápit, de az kiütötte. Milupa Pregomint és Neocate-et kaptunk, de egyik sem ízlik neki sajna.
2011. szept. 25. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiam a Milupa-Milumil Peptit issza, ez az egy amit hajlandó. A Pregomin bűn rossz, meg ivott Novalacot is, de ez a favorit!
2011. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És kezdetektől tápszeres a babád, vagy szopi mellett pótoltál ezzel a tápival? Én azt látom, hogy azért nem fogadja el a lányom a tápikat mert teljesen más az ízük mint az anyatejnek. A gasztrós doki azt mondta hogy azért nem akar szopizni, mert valszeg a tejérzékenysége miatt az anyatej is hasfájást okoz neki a tejcukor-tartalma miatt. Szóval patthelyzetben vagyok. :S
2011. szept. 25. 16:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a Milupa Peptit, sajna nekünk nem jó, mert tejcukor-allergiás is a lányom. :(
2011. szept. 25. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, csak most tévedtem ide. Az én fiam is tej és tejcukor érzékeny, erre jó a Pepti. Nekünk is a gasztros dokink írta fel. Mi már régóta ezt isszuk, és nem okoz semmi panaszt.16.06-os vagyok.
2011. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mazsó néni ***** válasza:
Bocsi az off-ért. Tejérzékeny anyukák valaki írjon nekem ha ráér. Köszönöm
2013. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!