Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy tejérzékeny lesz?

Lehet, hogy tejérzékeny lesz?

Figyelt kérdés
15 hónapos babámnak adtam joghurtot/barackost/estére ,reggelre akkora adaggal tisztelt meg,hogy kifolyt a pelusból.Amúgy túró rúdit is szokott enni és nem volt ilyen gond.Tejet még nem adtam neki!
2011. okt. 8. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nem minden gyerek tejérzékeny,akit a joghúrt kitisztít.
2011. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze hozzá. A tejérzékenység általában kiütéssel is jár. A hígabb vagy több széklet teljesen normális joghurt után.
2011. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok csak azért kérdezem,mert a védőnő ezt mondja és nyugtalanít.
2011. okt. 8. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:

tejallergia nem feltétlenül jár kiütéssel. annyi tünete lehet, hogy le se írom, keress rá a neten, bazi nagy lista :S


a joghurt hajt, a túró fog. ebből még nem lehet leszűrni semmit. mindenesetre ne este adj neki először tejterméket, nehogy kicsípje a popsiját ;)

2011. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fotucsok ***** válasza:
azért mert egyszer meghajtotta, az még nem tejallergia. Nem törényszerű, de általában az börtántalmakkal jár, pl szárazságfoltok a testen. Azért szerintem ne estére add neki ezeket a dolgokat, hanem inkább a délelőtti órákban, főleg ha még szopizik. Vagy amit még én észre vettem, hogy ha netalán iszik pl Nestlé gyerekitalt, azt ne keverd normál tejalapú dolgokkal, mert okozhat hasmenést. Pl, amikor én át akartam állni 21 hós korában a tejre, akkor a fél pohár tejhez az addig ivott tejitalt adtam a fokozatosság kedvéért, de hasmenése lett. vártam két napot, és utána a tejet vízzel hígítottam, és semmi baja nem volt. Tehát a két féle fejes dolog nem szereti egymást :)
2011. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!