Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom szemén a...

4 hónapos kislányom szemén a szemhéj alatti fehér részen bevérzés van, lehet ettől valami baja?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre,orvos már nem rendelt,igy nem mutattam meg.Nem is látszik,csak ha felhúzom neki a szemhéját,én is véletlen vettem észre.Volt már valakinek a babájának ilyen a szeme?Lehet attól hogy erőlködik ha kakilnia kell?Vagy volt már hogy észrevettem ha álmos a szemét piszkálja.Szerdán kell menni tanácsadásra,fogalmam sincs hogy vigyem e el holnap a dokihoz,vagy ráér szerdáig?Köszönöm ha tud segiteni valaki.
2010. szept. 6. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak volt a szemén bevérzés kb annyi idősen neki is.Egy pici véres pötty és körülötte véres volt.Vagy az erőlködéstől, vagy egyszerűen csak belekapott a szemébe és megcsikarta, mert olyan kis éles körmük van. Semmi baja nem lett, én csöppentettem bele anyatejet, 3-4 nap alatt teljesen rendbe jött. Semmi baja a szemének.
2010. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Kipróbálom neki az anyatejet,de most néztem éjszaka sokat halványodott neki a véres folt.
2010. szept. 7. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!