Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája tejallergiás,...

Akinek a babája tejallergiás, milyen tünetei vannak/voltak?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a kisfiam, tejkiütései vannak még mindig, sokszor zöld a kakija és hasfájós is(anyatejes). Az orvos szerint valami olyat eszek amit nem bír a kis pocakja, én a tejre gyanakszom. Laktózmentesen eszem, lehet hogy a tejfehérjével van a baj?
2021. dec. 20. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,hogy csak szimplán hasfájós.

Kiütések pedig a zsíros anyatej miatt is lehetnek.

De próbáld ki.Ha pár napig nem iszod és megszűnnek a tünetek,vagy legalább a hasfájás akkor az a baj.

2021. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha a tejre gyanakszol, miért laktóz mentesen eszel? Ilyen kicsi korban nem a tejcukorral van a gondjuk. Ezt nem mondta az orvos?

Amúgy kiütés, büdös széklet, folyamatos hasfájás, és volt hogy enyhén véreset, nyákosat kakilt.

Ha az orvos nem tud segíteni érdemben, akkor érdemes gasztroenterológussal beszélni.

Nekem mondjuk a doki azonnal felismerte, és nem húztuk ilyen sokáig a problémát. Próbálj meg tejmentesen enni, egy hét alatt javulni fog, de azért időbe telik.

2021. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Az én babám hányt sokat, így azonnal el is kezdték vizsgálni és ki is derült a baj. Szerintem ez nálatok nem tejallergia
2021. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már elkezdtem tejmentesen enni, de még csak két napnál járok, úgyhogy nem tudom tényleg ez lehet e. Csak már nagyon tanácstalan vagyok, azt hittem ilyenkorra már legalább javulás lesz a hasfájásban, ha nem is múlik el. Próbálkozunk mindennel, biogaia, espumisan, problémás ételek kerülése. A laktózmentes étkezést is ezért kezdtem a védőnő tanácsára, de nem javult ezért gondolom hogy talán a tejfehérje. Nagyon szeretnék neki segíteni, és kezd kiborítani hogy már szinte mindent megpróbáltunk és még mindig szenved:(
2021. dec. 20. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteget és nagy mennyiséget bukott,elképesztően büdöseket és sokat pukizott,ekcémás volt a bőre.
2021. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!