Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó baba? Meddig tart ez a...

Jó baba? Meddig tart ez a korszak?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom, hogy ez normális? Olyan helyesen el van maga is a baba, alig sír, tudom csinálnia a dolgom, nem sír furdes kozben, se kocsizas kozben, csak tényleg ha már valami baja van/ kaki, kaja/ első pár hét nem volt ilyen, de most 3 honaposan, olyan jó baba ❤️ Fura 😬

Másnak is van így? 🤣 lehet az miatt mert én is nyugodt vagyok?


2021. dec. 22. 16:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem kőbevésett, hogy minden baba síros. Nálunk az első baba volt nagyon az. Le se lehetett tenni, nagyon nehezen aludt el a kiságyban, mindig az anyja nyakában akart lenni. A második meg bár anyás volt, de nem sírós. Könnyen elaludt. Szóval szerintem élvezd ki, ez most egy ilyen baba, és nincs ezzel semmi baj. Megeshet, hogy a következő is hasonlóan nyugis lesz, de lehet épp ellenkezőleg, le se tudod majd tenni.
2021. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%

Olyan nincs hogy rossz baba, rossz gyerek. Ez csak is kizarolag neveles es hozzaallas kerdese. Ha te magad nyugodt, kiegyensulyozott vagy, akkor a baba is az lesz. Mindent tokeletesen csinalsz, es buszke lehetsz magadra! Ez csak azt jelenti😊

Persze hozzajon ehhez az is, hogy milyen az anya, milyen az apa szemelye. Tehat nemileg orokolheti ezt. De ugye a gyerekek amit latnak a szuloktol, azt utanozzak le. Ahogyan viselkedik a szulo, az pontosan ugyanugy mutatkozik meg a gyerekeken, akiknek hihetetlen kepesseguk van ahhoz hogy megerezzek azt, hogy az anyuka eppen milyen allapotban van. 😊

2021. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

A kisfiam nekem is hasonló volt.

Ma már másfél éves, élvezd ki a nyugodt napokat, a java ezután jön még csak!! :D

2021. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Igen, csakis azért mert te nyugodt vagy, meg szuperanya. Akinek nincs ilyen gyereke meg egy idegbeteg állat. Miért kell ilyen hergelő kérdést kiírni? Nem kívánok rosszat de ha neadjisten a második hasfájós lesz kíváncsi leszek mennyire fogsz örülni magadnak…
2021. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

Es egybol az utalkozas, a sorok kozt olvasas hianya. A baba- anya lelki allapotarol beszelek es arrol hogy a baba miert nem sir furdetes, kocsikazas kozben.

Nyilván, ha fajdalmai vannak az teljesen mas tema.

De nyugodtan johet az utalkozas. Sajnalom hogy ilyen rosszindulatu vagy. 😊❤️

2021. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4-es, mokas vagy! Egy szóval sem mondtam hogy szuperanya lennek, nem is érzem úgy. Ne idegeskedj! ❤️
2021. dec. 22. 17:07
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Persze, ez lenne a normális :) Élvezd ki, figyeld meg, mi az, amitől ilyen jól működik, és próbáld megtartani. De ne keseredj el, ha lesznek nehezebb periódusok, ilyen a kisgyerekes lét.
2021. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért van, mert nyugodt vagy. Én nem voltam nyugodt, a kislányom viszont 3 óránként kért enni, a többi idöben, vagy játszott, nézelődött, vagy aludt. Vannak ilyen babák.
2021. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Mázlid (volt eddig). Ennyi. Minden más csak belemagyarázás.
2021. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Te várod azt, hogy tapsikoljanak neked milyen jó anya vagy. Biztos az vagy, de neked ilyen gyereket dobott a gép. Örülj neki, de szerinted hogy esik annak akinek üvölt folyamatosan? Nekem is ilyen gyerekem van mint neked, de eszembe sem jutna ezzel dicsekedni, meg feltételezni hogy azért mert nyugodt vagyok..
2021. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!