Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől csinálhatja a 9 hónapos...

Mitől csinálhatja a 9 hónapos fiam, hogy amikor nagyon fáradt, vagy nem engedek valamit meg, akkor mintha hidat csinálna, úgy dobja hátra magát? Ma is a pelenkázón megcsinálta és lecsapta a fejét a pelenkázóhoz.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az án kislányom 7 hós mult de detto ezt csinálja...már fel akartam én is tenni a kérdést más is van e igy...

De halvány lila gőzőm sincs mi van vele...egy ideje ezt csinálja...

2010. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerintem mindig azt csinálja, amit éppen felfedez új mozgást. Legalábbis én ezt vettem észre. Most nekünk is a hidazás van, de egy darabig a pelenkázón mindig felemelte és lecsapta a lábát, meg volt olyan időszak, hogy le akart fordulni róla, van, hogy folyamatosan fogja a lábát, mikor mit. Ha talál más mókát, akkor majd egy ideig az lesz műsoron, biztos uncsi a pelenkázás :-)
2010. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nem csak pelenkázás közben csinálja,ezért nem értem.
2010. szept. 8. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Előző vagyok. Persze, nem csak akkor csinálja, ez is a mozgásfejlődés része. Nézz körül Vida Ági honlapján pl. Nekem most jött a hírlevélben, hogy ennyi idősen "hidazni" is fog :-)
2010. szept. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!