Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért jár néha lábbujhegyen?...

Mért jár néha lábbujhegyen? 19 honapos a fiam néha lábbujhegyen járkál, de nem mindig, mér csinálhatja? Ha rászolok, rendesn menjen, akkor rendesen megy. Pedig 10 hos kora ota szépen jár. Nem jelent ez gondot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Viccből. Próbálgatja mit tud, az egyensúlyát... Ha amúgy szépen jár, nem gond. Az én lányom is 12 hónaposan már magától ment, most 22 hónapos, és van hogy ritkán lábujjhegyen megy egy kört a lakásban. Amúgy rendesen jár/fut...
2011. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is sokszor megy lábujjhegyen, pedig normálisan kezdett el járni. Anyum beszélt egy gyógypedagógussal, aki azt mondta: ne aggódjak, ki fogja nőni. Így egyrészt erősödik a lába - ez igaz is, mert olyan vádlija van, amilyen nekem nincs -, másrészt meg soha nem lesz lúdtalpas. :)
2011. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!