Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha az ikrek külön szobába...

Baj, ha az ikrek külön szobában vannak a kezdetektől?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha ugy kenyelmesebb mindenkinek, nem baj. Hogy is lenne baj? Hisz az a lenyeg, hogy nektek, hogy jobb. A kicsiknek es szuloknek egyarant.

Van olyan baba akit a horkolas zavar es felkel. Van olyan aki meg csak horkolasra tud aludni :D

2022. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Baj, ha önálló személyiségekként megkapják azt a privilégiumot, hogy meglehessen a saját személyesterük és élhessenek magánéletet? Nem, nem baj.
2022. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj. Egyébként, ha normálisan vannak kezelve, és nem lenne lehetőség külön szobára, az sem jelentené, hogy egyazon személyként nevelik őket, vagy összeolvadnak, vagy ilyen baromságok. De nem lesz bajuk a külön szobától.
2022. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem, hogy a mindkét babának saját szobája lenne :)
2022. jan. 2. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Én nem szedném szét őket semmiképpen. Jópár hónapig együtt növekedtek,megszokták egymás jelenlétét. Biztos hiányolnák egymást... Miért választanám el őket egymástól? Eszembe se jutna.

De ez én vagyok.


Lehet amúgy, hogy nyugtalanok is lesznek egymás nélkül.

2022. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért jó ez? Ikrek, attól nyugszanak meg ha együtt vannak, persze ha a bőgést akarod hallgatni, akkor jó ötlet. Barátnőm ikrei nemcsak egy szobában, hanem egy kiságyban voltak, ezt javasolták nekik, hogy így jobban érzik magukat.
2022. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Röviden: Baj.
2022. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben probléma, de sokkal jobb lenne nekik együtt. Én iker gyerek vagyok, még a, kiságyaink is egymás mellett voltak, gyakorlatilag mindig számíthattunk egymásra.
2022. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 babyboom567 ***** válasza:
87%
Hát ha direkt szivatni akarod magad Kérdező.Rohangálhatsz majd egyik szobából a másikba megállás nélkül.A babák meg hiányolni fogják egymást nagyon.
2022. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Miert gondoltal erre, hogy kulon raknad oket?

En azt hittem hogy ok egyutt lesznek csak kulon szobaban toletek

2022. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!