Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jó az aromaterápiás...

Tényleg jó az aromaterápiás diffúzor kisgyerek mellé?

Figyelt kérdés

Kisfiam nem alszik túl jól, az egy dolog hogy nehezen alszik de cserébe még nyuglődik éjszaka és forgolódik is.


Olvastam 1001 helyen főként marketingként hogy bizonyos illóolajoknak pozitív hatásra van, ezek után elkezdtem utánanézni jobban és kijöttek az árkülönbségek és az hogy mi mire használ (de még nem vásároltam)


A doterra tényleg ennyire jó? alváshoz pl SERENITY vagy Levendulát mondják de ezer féle van 1000 különböző dologra.



Probálta valaki kisgyerek mellé? Hatékony volt? Egész éjjel mert?


2022. jan. 3. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

NEM. NE. FELEJTSD EL.

És nem csak azért, mert lehúzás, hanem mert az olajak allergizálhatnak, irritálhatják a légutakat. Semmi szükség rájuk.

2022. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
2022. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ááá felejtsd el. Kellemes az illata, hangulatos.Ennyi,nem több
2022. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el!
2022. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok megkontrázni senkit semmit tényleg csak érdeklődtem viszont azért nem csak annyi hogy jó az illata. Nagyon sokmindennek jótékony hatása van vagy nyugtató és szinte azonos elven működik mint egy jó aromaterápiás meleg fürdő, a párologtatásról nem is beszélve ami megintcsak nagyon fontos.


Nem a szintetikus 2890ft os illóolajokra gondoltam hanem a 29990ft os doterrára.

2022. jan. 3. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Jó, jó, most már látom te is azok közé tartozol, akik szerint a doterrás meg hasonló túlárazott sz@rok gyógyítják a rákot is meg mindent is.

Oké, akkor csak hajrá, mérgezd magatokat jó drágán. Remélem inni is szoktátok.

2022. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Akkor vedd meg a 30 ezres doterra olajokat,és majd rájössz,ahogy sokan mások.
2022. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!