Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aromaterápiás diffuzórt vagy...

Aromaterápiás diffuzórt vagy illòolaj párològtatòt szeretnék venni, valami jò ötlet?

Figyelt kérdés
A legegyszerűbb, legolcsóbbat keresem,lényeg,hogy az eukaliptusz illóolajat hatékonyan elpárologtassam.Nem szükséges,hogy 7 szìnben világìtson vagy más nekem felesleges extrák.Az nem baj azért,ha nem túl hangos.

2019. dec. 22. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sima illóolajpárologtató teamécsessel?
2019. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha van háziállat vagy gyerek, akkor felejtsd el!

Amúgy meg: ilyet minden csetreszboltban kapni

[link]

2019. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sima illòolaj párologtatò? Ilyet hol kapok,mennyiért?
2019. dec. 22. 16:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Amennyire hallottam, a diffúzorros készülékbe nem hagyományos illóolaj való, hanem esszenciális, erre kérdezz rá.
2019. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg: ilyet minden csetreszboltban kapni


[link]

"


Köszi,de amit belinkeltél azt nem lehet kapni.

2019. dec. 22. 16:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Ilyent szinte bárhol. Teamécsessel párologtatsz. 1000 Ft krül, szinte bárhol. Pepco, Kika, kínai boltok, Herbária.

De egészen más a hatékonysága, mint a diffúzosnak.

2019. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Amennyire hallottam, a diffúzorros készülékbe nem hagyományos illóolaj való, hanem esszenciális, erre kérdezz rá"


Lehet,ezt jò tudni, akkor diffúzoros nem jò? Én csak illòolajat szeretnék párologtani legegyszerűbben.Pepco katalògusban is volt,de itt elfogyott.

2019. dec. 22. 16:59
 8/15 A kérdező kommentje:

"Ilyent szinte bárhol. Teamécsessel párologtatsz. 1000 Ft krül, szinte bárhol. Pepco, Kika, kínai boltok, Herbária.


De egészen más a hatékonysága, mint a diffúzosnak." Itt a környéken mindenhol elfogyott Pepco, Müller,Tesco

2019. dec. 22. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne szívassál, bármelyik kínai kacatboltban lehet venni ilyeneket, gyertyás cuccok környékén keress


(Az emagos példa volt, láttam én is, hogy elfogyott)

2019. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg teszel a radiátorra egy műtlistálat és csöpögtetst bele 3-4 csöppet, ugyanott vagy
2019. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!