Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fektessem le a babát ha...

Mikor fektessem le a babát ha délután 17:15ig aludt? 11hós

Figyelt kérdés
Általában 20:30kor fektetem , de van hogy csak 9: fél 10kor alszik el
2022. jan. 4. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit aludt délután?
2022. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 11,5 hónapos

17:20kor kelt

Kb 40perce alszik☺

2022. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még napi 2x alszik? Amúgy az normális, ha kb 30 perc az altatás, a melatonint nem lehet sürgetni. Ha csak 1x alszik nem opció, hogy hamarabb viszed el aludni? Nehéz belőni az időpontot, igazából azt te látod mikor kezd fáradni, hiszen befolyásolja mit csináltatok aznap, mennyire fáradt el délután.
2022. jan. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért baj ha egy 11hónapos 2×alszik még? Csak merő kiváncsiság... az enyém most 14én lesz 1évees és még van hogy igényel 3alvást is nappal, ha magához képest korán ébred... vagy ha csak simán kifárad

De így is aránylag jól alszik éjjel

2022. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy baj? Egy egyszerű kérdést tettem fel. Ha csak napi 1x alszik már, de később kel, lást 17:15, akkor sokkal később fog elaludni, mert tovább bírja már ébren, mint az a gyerek, aki napi 2x alszik még, mivel akkor a 2x alvós gyerkőc hamarabb elfárad.
2022. jan. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csak 1x alszik nappal és akkor is kínnal-bajjal😔.

Végül korán lett álmos

Sajnos éjjel sem alszik jolz, lehet keveset alszik aranylagzes azért?

2022. jan. 6. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet tudni miért alszik nehezen? Alapból rossz alvó, vagy fogacska, esetleg növekedési ugrás, frontérzékeny? Nálunk ezek okoztak mindig alvási nehézséget. Amúgy pont 11-12 hónaposan ugyan ezt csinálta a fiam, volt, hogy csak 10kor akart elaludni este. Nálunk úgy változott a helyzet, hogy bármikor is aludt el délben, 3kor keltettem (most fél3, de már 2 éves), 8ig lehet mesézni, 8kor kikapcs, fél9ig szabadvandálkodás, fél9kor fogmosás, 9ig meseolvasás/éneklés, 9kor kiságy, így is nehezen alszik el, de már nem fél-1 óra az altatás. Ill. reggel legkésőbb fél8kor keltem, mert ha túl sokáig hagytam reggel aludni ( mondjuk fél9), akkor ebéd után nem tudtam elvinni aludni, egyszerűen nem akart, most lefárad annyira, hogy fél1-1között elalszik. :) Átlagban mikor keltek reggel? :)

3as voltam

2022. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!