Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesnek milyen tejitalt...

1,5 évesnek milyen tejitalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mostanában fog elfogyni a tápszer, amit még a házidoki írt neki, és több helyen olvastam már itt, hogy tejitalt isznak a gyerkőcök. De annyi féle van, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.


Előre is köszönöm.


2022. jan. 5. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szintén 1,5 éves lányom a Lactogen Juniort issza, szereti nagyon, van belőle sima és vaníliás is, de neki speciel teljesen mindegy, mindkettőt megissza.

Egyszer nem volt a boltban, és Milupa Juniort vettem, azt is ugyanúgy megitta. Nem sok különbség van az ízükben.

2022. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dmbe veszem a milupát

Vaniliás ízben, a natur az szörnyű😂

Mondjuk a lány csak esténként issza, és akkor sem teljes adagot

Van 12+ meg 24+☺

2022. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget!! Mentek a zöldek ☺
2022. jan. 5. 15:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók, a vaniliás milupából ma egész sokat ivott a kislányom, bár elsőre eltolta, fura volt neki a megszokott tápszer ízéhez képest (ami amúgy egy rettenet 😜😜), de azért utána csak megivott egy kicsit 😊 szóval köszönöm még egyszer!!
2022. jan. 10. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk se fogyott az elején sok

Azóta sem fogy el a teljes adag

Én 150milit csinálok, ehhez rakok 5kanál port (2es voltam)

2022. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az enyém rá van függve. 240 milit lenyom reggeli és vacsi után is, sosem hagy belőle, rendesen transzban van, amíg issza. Kaja után hozza oda az üres cumisüveget, és mutogat a mikróra, mondván jó lenne, ha nekiállnék. 😄 Az első 3 kimondott szava közt volt a "tej". 😅
2022. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!