Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tornától rosszabbodhat az...

A tornától rosszabbodhat az állapot?

Figyelt kérdés
Dévény tornán voltunk, ott megmutatott tornát itthon egyszer csináltuk mert még csak 1 nap telt el, de én úgy látom rosszabbodot a ferde tartása a nyakának. Lehetséges ez? Itthon nagyon óvatosan, nem erőltetve, előtte-utána masszírozva csináltuk. Vagy csak beképzelem? 2 hét múlva megyünk megint. Addig itthon tornázunk. Csak félek nehogy ártsak a gyereknek. 😑
2022. jan. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Látta ortopédus, vagy valamilyen szakember (orvos)?


Csak egy gyógytornász nem elég.

Ha úgy látod, hogy rosszabbodott, keress egy orvost, és kérd ki a véleményét!

2022. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy izomláza van neki tőle?
2022. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Izomláz szerintem.
2022. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor mi kezdtük a dévényt a kisfiam nagy nehezen de csak az egyik oldaláról tudott hasrafordulni.

Az első kezelés után pár napig nem akart hasrafordulni.

Elvileg normális.

Időt kell hagyni, hogy az izmok igazodjanak azt mondta.

2022. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1es! Ortopédiával kezdtük. Direkt mondtam h szerintem ferdén tartja a buksit. Megnézte, azt mondta nincs semmi baja, a másik oldalról érjék az ingerek. Utána gyerekorvosnak és védőnőnek is mutattam. Kb ugyanez volt a válasz. Én meg csak nem nyugodtam meg, úgyhogy elvittem dévény tornára. Most meg azon aggódom hogy nem csináltam-e rosszat a gyereknek. 🥺 vállalomparamamivagyokdeimádomeztakismazsolát 😅
2022. jan. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!