Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, és egy hete...

7 hetes vagyok, és egy hete már érzek egy kis émelygést, szinte egész nap, nem sok ételt kívánok. Ez még rosszabbodhat, vagy marad ez az állapot?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha maradna ez, és nem lennék ettől rosszabbul.
2008. júl. 8. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 6 hetesen kezdtem el émelyegni, és néha viszontláttam az ételt is. Nekem ez az émelygős időszak 4-5 hétig tartott, utánna teljesen megszünt, de pl. bizonyos szagokra még mindig érzékeny vagyok.
2008. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok. Nekem se volt étvágyam, alig ettem valamit, a húst nem is kívántam. Fogytam is az első 12 hétben 1,5 kg-ot. Mióta elmúlt az émelygős időszak, azóta jobb az étvágyam is, és 3 kg-ot híztam. Üdv.: egy 17 hetes kismama.
2008. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem hogy így lesz, én főtt ételt szinte nem is tudok enni, csak péksüteményt, pirítóst, meg gyümölcsöt.
2008. júl. 8. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!