Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok a lakásba...

Hány fok van nálatok a lakásban bennt? Nálunk 23 fok van két kúszó mászó gyereknek szerintetek ez sok? Nem szeretném hogy felfázzanak.

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

22-23.

Nálunk is a "földön élnek", de ezt nem tartom rossznak, megfelelő mennyiségű ruha kell rájuk, és minden ok.

(Harisnyát még nem adok, mert akkor mi lesz télen... :o)

2010. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22. Zokni, rövid ujjú body, vékony pamut hosszú ujjú felső, és mackónadrág van mászós kisfiamon.
2010. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Hááát én nem fűtenék ennyire be. Elég a 20-21C.
2010. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Harisnyát még és sem nem attam rájuk.Van rajtuk zokni,vastagabb nadrág,hosszú újjú bady és pulóver.És már a fűtésis megy.
2010. szept. 8. 14:24
 5/16 A kérdező kommentje:
A 20-21foknál nemfáznak?Annál már énis fázok.
2010. szept. 8. 14:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is 23 fok körül van, néha talán 24. a mi 7 és fél hós babánk is a földön tölti a napjait, a járólapon is mászkál (konyhában, előszobában...). Én egy vastagabb harisnyát adok rá csak, vagy egy vékony harisnyát nacival, mert a zokni fél perc alatt lekerül a lábáról, amikor álldogál meg lépked a bútoroknál (el is esett a lecsúszott zoknijában, mert a másik lábával rálépett).Fölülre meg body-t, rá egy közepesen vastag pulcsit.

Télen fűteni fogunk és szabályozni tudjuk a hőmérsékletet, most nem, ez a legveszélyesebb időszak, mert nagyon változékony az idő, pont ma voltam dokinál a babánkkal a kötelező viziten, a doki mondta, hogy nagyon sok baba volt ma nála megfázással. Ilyenkor (is) nagyon kell vigyázni rájuk, de megfelelő öltözékben kúszhatnak, mászhatnak:)))

2010. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk 21-22 fok volt mindig, mikor a lányom télen kúszott mászott, ráadásul járólapon, de soha nem volt felfázva, megfázva.

A 23 fok szerintem is sok egy egész nap mozgó gyereknek! Ha rendesn fel van öltöztetve, nem lesz baja.

2010. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
20 fok volt a hétvégén a szállodai szobában, ahol voltunk, és megfázott a kisfiam, tiszta takony, úgyhogy maradunk az itthoni 22 foknál...
2010. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még nem fűtünk, 23 fok van így. Egy állandóan mozgó gyereknél elég a 22 fok, mert gyorsan megizzad, s megfázik. Ügyelni kell arra, ha felébred a gyermek, a háta védve legyen egy kis mellénnyel, a lábán pedig mindig rajta maradjon a zokni:-)
2010. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 20-21 fok szokott lenni még télen is, most is annyi van. A kislányom soha nem volt még beteg, most 2 éves. Egy kosszú ujjas pamut póló, kantáros nadrág és zokni van rajta... Ha ennél melegebb van vagy jobban felöltöztetem, izzad... Egyébként az ember hőérzete tanult dolog, ha pici korban te a meleget szoktad meg, ahhoz fogsz ragaszkodni felnőttként is.. [link]
2010. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!