Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszer abbahagyása után...

Gyógyszer abbahagyása után mennyit vártatok, hogy akciózzatok védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
a baba védelméért,hogy kimenjen a gyógyszer hatása
2010. szept. 8. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mond. Van, aki szerint abbahagyás után azonnal mehet a gyerekcsinálás, máshol az áll, hogy fél évet kell várni, hogy biztosan ne legyen semmilyen károsító hatás. Ezért szuper a net, tele van hasznos, egymásnak ellentmondó információkkal. Inkább kérdezd meg a nőgyógyászod(ha nő vagy).
2010. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hónapot vártunk, utána rögtön összejött.
2010. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mikor 5 évig szedtem elég erőset, akkor 5 hónapig vártunk, mikor 3 hónapig szedtem gyengét, akkor 1 hónapot vártunk.
2010. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a dokidtól mert fogamzásgátlónként változó. Ugye a mai fog.gátlók elég alacsony hormontartalmúak így nem kell olyan sokat várni, hogy rendesen kiürüljön a szervezetből. Pár évvel ezelőtt még 2 évet javasoltak, de a mostaniaknál már elég fél év, 2 hónap is, változó.

Szóval doki! :)

2010. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12 évnyi fogigátló szedés után fél évet vártunk, és rá 3 hónappal összejött a baba.
2010. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is 3 honapot vartunk. En nem azert feltem mert nem urul ki a gyogyszer hanem azert mert olvastam, hogy a fogamzasgatlo tablettak olyan tulajdonsaggal is rendelkeznek, hogy elvekonyitjak a meh nyalkahartyajat, hogy ha veletlenul meg is tortenik a fogantatas (mert ugye semmi sem ved 100%-osan) ne tudjon beagyazodni a megtermekenyitett petesejt. Mi ezert vartunk meg 3 ciklust, hogy a nyalkahartya rendbe jojjon, parszor lecserelodjon. A 4-dik honapban mar nem jott meg a mensim azota 7 honapos mar a kisfiam. :)
2010. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én harmonetet szedtem, ami eleve nagyon alacsony hormon tartalmú fogamzásgátló, úgyhogy mikor úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk megkérdeztem a dokimat, és azt mondta, hogy 1 vérzést várjunk meg gyógyszer nélkül. De mindenképp beszélj az orvosoddal.
2010. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
yadint szedtem idáig
2010. szept. 8. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
1 év
2010. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!