Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kicsit megijedtem. A...

Egy kicsit megijedtem. A kislányom 1 éves és kiderült megint babát várok, de mindez védekezés mellett történt. Még korainak érzem, de természetesen megtartjuk. Ki hogyan oldotta meg a kis korülönbségből származó "problémákat"?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon örül neki, csak én félek, hogy hogyan fog menni a kicsik nevelése.Ráadásul gyógyszert i szedtem, így remélem nem lesz baja a babámnak.
2009. máj. 28. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! sajna válaszom nincs a kérdésedre, de nagyon kíváncsi vagyok a tapasztaltak írásaira!

ugyanis 15 hónapos lesz a fiam, mikor megszületik a kistesója :) én is parázok, nem kicsit...

de menni fog mindkettőnknek! jó babavárást!

2009. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam most lesz 9 hónapos, és úgy néz ki hogy lesz kistesója. Mi is akartunk várni még jóóó pár évet, de ha jönni akar akkor jöjjön. :-) Én is nagyon félek hogy mi lesz, de én féltem a kisfiamnál is és megoldottuk. Szerintem ez is menni fog. Ne izgulj.
2009. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratu! Szerintem megoldod, nem lesz semmi baj, eltelik pár hónap és együtt tudnak majd játszani.

szopi alatt estetek teherbe? Én is azt tervezem..5hós a babám:)

2009. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És milyen gyógyszert szedtél? Meg szoptattál is? Persze értelmes választ adni nem tudok a kérdésedre, de sokak szerint talán jobb a kis korkülönbség. Biztos, hogy minden kornak megvannak a nehézségei, ha éppen akkor toppan be a kistesó! Remélem van segítséged, talán úgy egy picit könnyebb lesz, de szerintem erre ugyanúgy nem lehet felkészülni, mint az első babára. Csak megy bele az ember az ismeretlenbe....és próbál sodródni az eseményekkel.... Sok sikert nektek!
2009. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem , hogy napról-napra több erőt érzek majd magamban.Már nem szoptattam, csak a fogamzásgátló mellett szedtem aspirin plusz c-t és rubofent,mert jó betegek lettünk a kislányommal.

Remélem majd mindnyájunknak sikerül "megbírkózni" a dolgokkal.

2009. máj. 28. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!