Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védekezés a baba születése...

Védekezés a baba születése után? Mi a legjobb módszer, hatékonyak pl. a használható tabletták, a babának nem ártanak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Cerazette és az Azalia amik olyan fogamzásgátlók h szopi mellett alkalmazhatóak.
2010. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szoptatás mellett szedhető fogamzásgátlók csak addig nyújtanak védelmet, amíg szoptatsz. Ha befejezted a szopit, másikat kell szedni.

Ha nem akarsz tablettát szedni, akkor próbáld ki a hormonmentes Pharmatex hüvelytablettát, kúpot, vagy kenőcsöt, vagy a Patentex hüvelykúpot. Mindkettő spermicid, tehát megöli a spermát. Van pár hátrányuk azért: aktus előtt 10 perccel kell felhelyezni a hüvelybe, és ki kell sajnos tapasztalni, melyik a jó mindkettőtöknek, mert sajnos csíphetnek. Nálunk terhességem előtt a Pharmatex hüvelytabletta volt jó (a kúp csípte a páromat), szülés után pedig a Patentex kúp - engem csak ez nem csípett szülés után, de ennek még annyi a hátránya, hogy szétolvadva a hüvelyben habot képez, nem biztos, hogy szájjal történő kielégítésnél előnyös....


Mindenesetre még mindig jobban bejöttek ezek nekünk, mint a gumi.

2010. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem spirálom van.persze nálunk egyenlőre nem lesz baba,ez meg 5 évig lesz fenn,addig biztos nem lesz :-(((
2010. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Inkább az orális tabletták érdekelnek, a gumit nem szeretném..., a hüvelybe helyezhető tabik, stb...régen próbáltam, csípett, égetett nagyon, nameg körülményes, utálom a megtervezett szexet...:), a spirál, és hasonlók pedig túl hosszú időre szólnak, és állítólag nehezen áll vissza a szervezet utána.

2010. nov. 8. 07:17
 5/5 anonim ***** válasza:
spirál után ne áll vissza nehezen a szervezet(spirálos válaszoló vagyok)több példát tudok ahol kivétel után szinte azonnal baba lett...
2010. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!