Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisbabátokat milyen...

6 hetes kisbabátokat milyen hordozóban hordozzátok otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hetes kislányomnak szeretnék venni valamilyen hordozót itthonra. Olyat amiben akár 2-3 órát is lehet és nem okoz neki problémát, illetve a legjobb az lenne, ha kellően szellőzne, mert sajnos nagyon izzadós, emiatt a hordozókendő nem nagyon vált be. Az sem utolsó szempont, ha sétálni el tudom vinni őt benne es nem kell a babakocsival "bajlódni".

Köszi előre is!



2022. jan. 10. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk Manduca Twist van és nagyon szeretem. Kisfiam a kendőt nem szerette, de ebben jókat alszik és ő sem bírja ha melege van. Kis gyakorlással egyedül is nagyon könnyű megkötni.
2022. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Én szövött kendőben hordoztam míg pici volt (a lányom tényleeg nagyon pici volt így minden mást kizártam)

Kb 4hónapos volt mikor kipróbáltam a rugalmas kendőt... mit ne mondjak, gyűlöltem. Először és utolhára volt akkor rajtam

Majd rendeltem egy mybabyhug teljes kötős hordozót... IMÁDOM a mai napig. Lassan 1 éves a mai napig ezt használjuk

Csatost csak azért nem vettem, mert nekem rideg:D közelebb áll hozzám a kötögetés

De a mybabyhugnak van kisbabás hordozója, ami már nektek is jó

Később pedig lecseréled csatosra

Bár a szövött kendő is jó lehet nektek mert az csak 1rétegű kötés nem 3 minrt a rugalmas

2022. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Liliputi rugalmasban, utána volt egy gremese mei taiom, aztán liliputi csatos, illetve beszereztem egy liliputi karikást is így a szepa környékére.
2022. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Gremese baby tai-t használunk az elejétől. De ebben 3 réteg van a hátán (piciként legalábbis úgy kötöttem). Előnye, hogy elég könnyű megkötni.
2022. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Próbáltam a rugalmas kendőt, de nekem a fejet nyeklett benne, feladtam.


A sima szövött kendő nekem bonyolult volt.


A karikás viszont pofon egyszerű, egyedül is mertem kötni, a hátránya ugye, hogy egy oldalra terhel, de a pici súlyt ki lehet bírni.


Úgy 3 hónapos korában pedig befogta a Gremese meitait. Azzal simán kötöttem hátra is, amikor már lehetett.


Van egy MyBabyhug teljes csatos hordozónk is, azt 5-6 hónapos kortól ajánlják, lányomnál szerettük.


Ha ezzel a tapasztalattal előről kezdeném, akkor baby tai, mei Tai és csatos hordozóm lenne. Ezeket még a férjem is könnyen használná (használja)

2022. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Caboo Close-unk volt, màr egèsz pici babànak kènyelmes, ès könnyű megkötni
2022. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmiben. Bent van az ágyában, az a jó neki, amikor szüksége van rám, bemegyek hozzá, megdajkálom, etetem vagy amit kell. Nem hurcolom a lakásban magamra kötve. Nem jó neki sem, nekem sem.
2022. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
7. Lol. Pont ez volt a kérdés. Jaja amúgy igazad van, a gyerekek imádják az ingerszegény környezetet :D
2022. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Marha ingergazdag, hogy a magadra kötözött csecsemővel mész szarni.

Nem ingerszegény a környezet, de egy pár hónapos csecsemőnek alvásra van szüksége, meg mozgásra. Ezt egyiket se tudja az anyjára szíjazva. Aztán azért van ez a sok béndza gyerek, aki totál tesiből felmentve kategória, bálna mozgàssal.

2022. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy jó nagy hülye, meg a hozzád hasonlók. Azt hiszitek, ősanyák vagytok, és attól lesztek szuper mamik, hogy még szarni se tudtok a kölykötöktől. So funny 😂
2022. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!