Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltatok otthon aznap/m...

Mit csináltatok otthon aznap/másnap, amikor hazajöttetek a babával a kórházból? Hogyan telt ez a 2 nap nektek?

Figyelt kérdés
Milyen teendőitek voltak otthon (a baba ellátásán kívül)? Kikkel találkoztatok? Hogyan alakultak ezek a napok?

2021. okt. 18. 09:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmot nem csináltam. Örültem hogy otthon vagyunk

Apa kitakarított aznapra

Kaját rendeltünk, és ööszebújtunk

Élveztük azt ahogy egy család lettünk:)

2021. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag csak feküdni tudtam, mert rettenetesen fájt a fejem még 1 hétig a szülést követően.

Anyósom, apósomék és az egyik dédi jött be köszönni, meg elláttak minket finomságokkal, hogy ne legyen gondunk az ennivalóra.


Amíg bent voltunk a kórházban, a család itteni része összefogott, és berendeztek egy teljes szobát nekünk, meg kitakarítottak, rendbe tették az udvart is, ami nagyon meghatott :)

2021. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Második babám tavaly szeptemberben született. Vasárnap engedtek haza, ebéddel várt a férjem, nagyfiunk (8 éves volt), szüleim és keresztanyám. Beszélgettünk, babáztunk, kellemes nap volt. Másnap már jöttek szerelni a riasztót és a kamerarendszert, utolsó simítsok folytak az emelet beépítésében. A fiam ment suliba, a férjem itthon volt, bár home officeban dolgozott is. A lányom boldogoan átaludta a fúrást is, semmi nem zavarta.
2021. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Pakoltunk, költöztünk
2021. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Szinte semmit.

A párom kitakarított mielőtt hazajöttünk.

Bearaktam a kórházi ruhákat a mosógépbe, elrendeztem mindent és aludtam.

A kórházi 48 órából ha 8 órát aludtam akkor sokat mondok.

2021. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Aznap csak élveztük az itthonlétet, "szoktattuk össze" a 2 gyereket (2és fél a nagy, most 3 hetes a kicsi). Kajátrendeltünk, pihentünk.

Másnap férjem már ment dolgozni, én a 2 gyerekkel egyedül maradtam itthon. Főztem és kimostam.

2021. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindkétszer csak pihentem és szoptattam, a férjem kimosta a kórházi cuccaimat, anyum főzött nekünk, aztán a férjem átvette azt is, amíg szabin volt. A második gyerek születése után azért persze igyekeztem kicsit játszani az akkor 3,5 éves naggyal, de ennyi. Nagyszülők, illetve a férjem húga és az én húdom jártak nálunk az első napokban, de őket szívesen láttuk.
2021. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
A babát bevágtam a kiságyba, én pedig tettem a dolgom
2021. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy hazaértem férjemre tettük kendőben a babát és aludtam kb. 2 órát. És onnantól napokig az volt a menet, hogy aludtunk a kicsivel. És ágyba hozták az ételt a családom idősebb nőtagjai.
2021. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Semmi teendőm nem volt a babán kívül és nem is találkoztunk senkivel. Néhány nappal később beugrott a tesóm, de az első pár napban örültem, hogy élek.
2021. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!