Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám felkiabál/ felnyőg...

Kisbabám felkiabál/ felnyőg éjszaka úgy kel fel. Fog?

Figyelt kérdés
Még csak 10 hetes lesz de nem tudok másra gondolni. 2 napja nagyon bubis a nyála, eddig ataludta az éjszakát, most arra kelek hogy felkiabàl/ felnyőg, ökle a kis szajaban… ha esetleg az, mikorra várható hogy kibújik?
2022. jan. 13. 05:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyáltalán nem kizárt, sőt valószínű, hogy mozognak a kis fogcsírák. Viszont ettől még nem kell feltétlenül várni hogy jönnek is, lehet csak mozgolódnak, de még sokáig nem lesz semmi, ez teljesen megjósolhatatlan. Kislányom is 3 hós kora óta hullámokban szenvedett tőle, de végül csak 13 hónaposan bújt ki az első 😅
2022. jan. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is fogzik. Ez van kategória van amikor nem csinalhatsz semmit. Én megfordítom a párnát, mert tiszta nyál és megetetem majd visszaalszik.
2022. jan. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dologel nagyon hatásos volt nekünk. Gyógynövényes és hamar megnyugodott tőle
2022. jan. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnak 4 hónaposan küzdött és 9 hónaposan bújt csak ki az első.
2022. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miénk is 2 hónapos korában kezdett nyálazni, rágni- utóbbi a kezét rágta, jellegű dolog volt" - valamikor 7-8 hónap körül jött ki az első pár fog 😂

Ettől persze még érzi a fogcsirak mozgását, fájhat neki,meg ha nem is gyakran de van akinek már 4 hónaposan van foga, egyik öcsém is ilyen volt.

2022. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!