Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kívülállóként miből lehet...

Kívülállóként miből lehet látni, ha egy újszülött rosszul van ellátva?

Figyelt kérdés

Tehát nem az orvos vagy a védőnő, hanem egy civil miből veheti ezt észre?

A rossz ellátás alatt elhanyagolást értek.


2022. jan. 15. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből. A nagyon extrémet meg észreveszik a szakemberek (koszos, éhezik, ütve van).
2022. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ne kotnyeleskedjél, erre vannak a szakemberek; gyermekorvos, védőnő.
2022. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elméleti kérdés, nincs a környezetemben újszülött. Egy angol dokumentumfilm ihlette a kérdésem.
2022. jan. 15. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Melyik az a dokumentum film?
2022. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez


[link]


14 éves, ADHD-s, nem tudom emlékszem már hány doboz cigit szív el naponta terhesen. Ezen, és a hozzájuk hasonló családokon elmélkedtem.

2022. jan. 15. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

A (volt)barátnőm nem ad a gyereknek enni,mert elfelejti,pedig gazdagok,szép házban élnek,új autó,támogatással,szinte mindenki ismeri őket,már szólt az orvos nekik,a védőnő is,hogy a 2 hónapos kislányuk alultáplált

3.gyermek,a babaváró miatt hozták össze a férjével,magyarul a pénz miatt...meg is látszik

Annyi kg,ahogy megszületett...picike,sovány,esetlen,mint egy újszülött

Naponta kb 2szer kap tápszert,a gyermek üvölt,cicire rakja,de nincs is teje,minden más dolog fontosabb,Avonozik,és elfelejti,hogy van egy gyermeke,akit el kellene látnia

Már én is szóltam,hogy ha kell segíteni szóljon,de még nekem állt,hogy mit képzelek,neki nem kell segítség

2022. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó: ilyenkor illene névtelen bejelentést tenni a családsegítőnél, ha a védőnő meg orvos nem képes rá. Ez nagyon durva elhanyagolás.
2022. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Megtette a védőnő a bejelentést,kapott 1 hónap haladékot a változtatásra
2022. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!