Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne ítéljetek. Hogy bírtátok...

Ne ítéljetek. Hogy bírtátok ki a babával az első évet? Én úgy érzem kezdek depresszióba esni. Egyedül vagyok vele és a sulis nagyobbira meg nincs időm. Ez is bánt.

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 16:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Én például épp ezért nem vállaltam anno másodikat. Mert tisztában voltam vele, hogy nem vagyok ennyire önfeláldozó, és szükségem van saját életre is. (miután az egyetlen gyermek elérte a megfelelő kort természetesen).


Keress hasonló anyukákat a környéken, akikkel tudsz beszélgetni, barátkozni.

2022. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

"Egyedül vagyok vele és a sulis nagyobbira meg nincs időm."


Nem te szülted az elsőt? Vagy hogy nem tudod, hogy bírd ki? Már van tapasztalatod, nem?

Mennyi idős a nagyobbik?

2022. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
7 éves elsős
2022. jan. 16. 16:48
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
Természetes, hogy így érzel. Igen, az első évet (de talán a másodikat is) konkrétan csak túlélni lehet. Pláne ha van egy szar alvó vagy többemberes gyereked.. fontos hogy legyen kivel beszélned róla és segítséget kérni, néha kikapcsolódni. Bébiszitter, takarítónő, kajarendelés, és egy pszichológus.
2022. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Nekem 2 kicsim van. 2 és fél évea a nagy,4 honapos a pici.

Mind a kettőre van időm, mellette főzök naponta és rend is van minden nap 🤷‍♀️

Sokat is mozdulunk ki itthonról, igy nem kattanok be.

2022. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy van, én is így éreztem, ezért nincs második. Tudnod kell, tudod is, hogy idővel egyre könnyebb, egyre jobb lesz. Most rossz passzban vagy, de lesz jobb. Járj sokat emberek közé, sétáljatok nagyokat, ha egy pici alkalmad is van rá, igyekezz figyelni magadra és feltöltődni. El fog ez múlni. Mondanám, hogy majd vissza is sírod, de nem biztos. Én pl nem sírom vissza. De eltelik.
2022. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
5ös nagyon kis ügyeske vagy, jár egy buksisimi
2022. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%
5. De ügyes kis szuperanyucika vagy. A kicsiknek azt is elmeséled, hogy anyu mekkora egy seggfej, hogy ha valaki segítséget kér még rá is tapos?
2022. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
5-os. Hova jártok télen itthonról?
2022. jan. 16. 17:13
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem 5. vagyok, de én pl vittem a gyereket könyvtárba, játszótérre, bizony, télen is lehet oda járni, kirándulni a közeli parkba. De mentünk játszóházba, baratokhoz is.


Amúgy meg ha sok a gyerekkel töltött idő és szeretnél egy kicsit egyedül lenni és kikapcsolodni, akkor keress egy jó bébiszittert.

2022. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!